ראשל"צ ניצחה את הפועל ר"ג והצטרפה לקרב הלוהט בין שבע קבוצות על הכרטיס לליגת העל. רבאח: &qu

הליגה הלאומית לוהטת: שבע קבוצות נלחמות על המקום השני ושלוש נקודות בלבד מפרידות בין המדורגת שנייה לשמינית. שחקן ראשל"צ ויסאם רבאח: "נזהרים מהצהרות, רוצים קודם כל להבטיח פלייאוף עליון".

הליגה הלאומית לוהטת במיוחד ותוצאות המשחקים שנערכו אמש רק הפכה אותה לחמה ומסקרנת הרבה יותר כאשר הפועל ראשל"צ ניצחה את הפועל רמת גן והפועל עפולה הביסה את כפר סבא שעד לפני מספר שבועות הייתה נראית כעולה הבטוחה בחזרה לליגת העל.

הפרש הנקודות היום בין המקום השני בו נמצאת כפר סבא לבין המקום השמיני בו נמצאת אחי נצרת עומד על 3 נקודות בלבד כך שכל הקלפים פתוחים להמשך הדרך ועפולה, ראשל"צ, חדרה המפתיעה, קטמון, בית"ר ת"א/רמלה ואחי נצרת נלחמות על המקום השני שנכון לעכשיו נמצא בהפרש 8 נקודות מהפועל תל אביב שנמצאת לה בבטחה במקום הראשון ומביטה על המאבק הצמוד מלמעלה.

גם היא במאבק. אחי נצרת

צילום: איהאם ג'בארין

קבוצה שכיכבה אתמול היא הפועל ראשל"צ. הקבוצה של ברקוביץ' שהייתה מעט הפכפכה בשבועות האחרונים הצליחה לגבור על הפועל רמת גן שהסתבכה לה בתחתית ובכך תפסה את המקום הרביעי כשהשוותה את מאזן הנקודות שלה לזה של כפר סבא והפועל עפולה ורק הפרש שערים קבע את מיקומן בהתאמה(שני, שלישי ורביעי).

שחקן הקבוצה ויסאם רבאח אמר ליאללה ספורט: "הניצחון של אתמול מאוד חשוב. אנחנו רואים את הטבלה רואים כמה צפוף ונכון שעליית ליגה על הפרק והמאמן מדבר על זה לפני כל משחק אבל עדיין אנחנו נזהרים מלצאת בהצהרות ולא ממהרים אלא רוצים קודם כל את המטרה הראשונה שלנו שזה להבטיח פחייאוף עליון ואחר כך נראה לאן מתקדמים". אגב, בעונה שעברה ראשל"צ הייתה במצב דומה מבחינת איסוף נקודות וקרבה לפסגה, אלא שאז נכנסה למשבר בסופו של דבר אפילו לא נכנסה לפלייאוף העליון כך שרבאח בעל הניסיון בקבוצה זוכר היטב כמה הפכפכה הליגה הלאומית.

רבאח בן ה-23 שמשלים עונה שנייה במדי ראשל"צ, בה נמצאים גם חבריו ואיל מריסאת ומוסטפא שייך יוסף, עבר אליה מאחי נצרת ומאוד מרוצה מהשתלבותו בקבוצה: "המועדון מסודר ולא חסר לי פה כלום, אני נהנה פה מאוד. אחי נצרת? מקום מדהים. תמיד אשמח לחזור לשם".

ויסאם רבאח

צילום: אבי רביבו

#הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות