בסכנין שמחים מנקודה ראשונה לאחר ארבעה משחקים, אך יצטרכו לשפר את היכולת להמשך. דוחא צפוי להיפתח מול ב

בסכנין שמחים שהשיגו נקודה ראשונה, אך הדרך אותה עברו בשבילה אתמול בנתניה לא הייתה קלה: "היינו יכולים גם לשלם על החילופים של המאמן". פתיחת דוחא צפויה להיות במשחק הבית מול בני יהודה. 

בני סכנין הצליחה להוציא נקודה ראשונה בעידן טל בנין אמש מול מכבי נתניה. בקבוצה אמנם היו מרוצים מכך שהצליחו לעצור רצף של ארבעה הפסדים אך במקביל יודעים שהיכולת לא הייתה משכנעת לאורך רוב שלבי המשחק. 

מבחינת ההגנה, אמנם נעשה שינוי כשחזר אברהם פאס להרכב אך בכל זאת חולית ההגנה של סכנין היא ללא ספק החוליה החלשה בקבוצה. הגנה שסופגת כמעט בכל משחק ומחזיקה בנתון מדאיג של ספיגת 31 שערים לעומת 19 בלבד שכבשה מתחילת העונה ונראה שסכנין מתקשה בחלק ההתקפי על אף שעשתה חיזוקים משמעותיים במהלך חלון ההעברות.

העניק נקודה ראשונה לבנין עם שער שוויון. פושה/ צילום: עובאדה אכתילאת 

מי שכן מצליחים להראות דברים מעודדים וחיוביים בחלק ההתקפי בכל משחק בהם נכנסים לחזק את ההתקפה הם עמראן אלקרינאוי ועידן שמש. החלוץ הגיע למצבי האיום המסוכנים ביותר עד השער שכבש פושה במשחק שנערך אמש, יותר מאלה שהגיעו אליהם לאורך כל הדקות בהן שיחקו בחלק הקדמי לפני שנכנס למשחק. 

כזכור, גם נגד קרית שמונה נכנס שמש כמחליף, היה המצטיין וכבש את השער המצמק. "שמש הוכיח שתורם הרבה להתקפה וצריך לקבל מקום בהרכב הפותח, לא ברורה ההחלטה של בנין לפתוח רק עם אבידו ולהשאיר אותו גם כל המשחק בתור מגן. כרגע נכון שלא הפסדנו אבל החילופים האלה היו יכולים לעלות ביוקר" אמר גורם בקבוצה. האם ההחלטה של בנין להשאיר אותו מחוץ להרכב היא נכונה?

עידן שמש / צילום: מועדון בני סכנין 

מי שעוד איבד את מקומו בהרכב לאחרונה הוא מארון גנטוס. כמו כן שמותיהם של מידו בדארנה, איהאב גנאים והילאל מוסא נותרו מחוץ לסגל. 

בנוגע למשחק הקרוב מול מכבי חיפה, על אף הרצון שהיה לקיימו בדוחא הוא יתקיים בעכו ופתיחתו המחודשת של האצטדיון הביתי של סכנין נדחתה למשחק הבית הבא מול בני יהודה. "נשארו לנו דברים קטנים על מנת לסיים, אני בטוח שאת המשחק מול בני יהודה נשחק כבר בבית" אמר עמאד חמזה, מנהל האצטדיון. 

שחקני בני סכנין / צילום: מועדון בני סכנין 

#בניסכנין

כתבות נוספות