בני סכנין מתארחת בנתניה: האם טל בנין יצליח לעצור את רצף ההפסדים?

הערב: בני סכנין מתארחת בנתניה ללא אזולאי שייעדר. האם ההגנה של טל בנין תצליח לעצור את מלך השערים דיאא סבע?

בני סכנין תפגוש הערב(19:00, אצטדיון נתניה) את מכבי נתניה במסגרת המחזור ה-22 של ליגת העל. סכנין, שנמצאת במשבר כבר תקופה, מגיעה למשחק הזה לאחר ארבעה הפסדים רצופים כשבקבוצה רוצים לעצור בכל מחיר את כדור השלג המתדרדר ולצאת לדרך חדשה.

סכנין נמצאת כיום במקום העשירי עם מאזן של 22 נקודות כשהיא רחוקה כ-שש נקודות מהקו האדום וניצחון הערב על מכבי נתניה יכול להרחיק אותה ממאבקי התחתית ולהבטיח לה עונה נוספת בליגת העל.

מי שחזרה לעצמה במשחקים האחרונים היא מכבי נתניה של דיאא סבע מלך שערי הליגה. סבע, שנותן עונה גדולה, מוליך את קבוצתו לפליאוף העליון. על המספרים של סבע אפשר לכתוב הרבה דברים, דיאא מוביל את טבלת מלך השערים בליגת העל עם 16 שערים במאזנו והשחקן המוכשר כובש בסטייל מיוחד כשיש אפילו מי שהשווה אותו למסי של הכדורגל הישראלי. ובכן, מעניין לראות הערב איך תצליח ההגנה החלשה של סכנין לעצור את הכוכב מנתניה. 

צריכים לעצור את רצף ההפסדים. שחקני סנין / צילום: עובאדה אכתילאת

טל בנין לא סגור על המערך שלו הערב, המאמן יפרסם את ההרכב שלו בסמוך למשחק ובסכנין מאד דרוכים לקראת המשחק נגד נתניה לכן עדין המאמן לא החליט האם יעלה במערך הגנתי או התקפי. מי שייעדר הערב הוא החלוץ שלומי אזולאי שסובל מפציעה ומלבדו כל הסגל יעמוד לרשותו של המאמן. 

בנין אמר לקראת המשחק: "גם אני מאוכזב מהנקודות, ציפיתי שיהיו לנו נקודות היום אבל יש לנו דרך ואנחנו עובדים עליה, הליגה עוד ארוכה. נתניה קבוצה עם דרך ובסיס, דומה למה שאנחנו צריכים להיות. אם נתחבר כמו שצריך הנקודות גם יגיעו. אני משתוקק להצליח בסכנין". 

#בניסכנין

כתבות נוספות