חדרה ממשיכה להפתיע: עלי חטיב שוב הצטיין עם צמד שערים מול הפועל פ"ת

הפועל חדרה הפכה להפתעת העונה של הליגה הלאומית: הקבוצה שעלתה מליגה א' מדורגת רביעית וצמודה לפסגה, עלי חטיב הצטיין בניצחון האחרון עם צמד.  

עלי חטיב הצטיין בניצחון של הפועל חדרה 3-1 על הפועל פ״ת לאחר שהבריק וכבש צמד. דיאא לבאבידי פתח בהרכב והשלים 90 דקות, סלים עמאש שותף כמחליף ונכנס בדקה ה-65׳.

חדרה פתחה מצוין את המשחק מול פועל פ"ת ובדקה ה-41׳ גיא כהן מסר כדור עומק אדיר לעברו של עלי חטיב שהקפיץ בצורה נפלאה מעל השוער וקבע 1-0 בירידה למחצית. חדרה המשיכה את המומנטום החיובי ופתחה את החצי השני עם שער בדקה ה-54׳, האורחים צימקו בדקה ה-71׳ אך לעלי חטיב, המצטיין של המשחק היה עוד מה להגיד על כר הדשא כאשר ניגש לבעוט כדור עונשין שקיבלה חדרה בדקה ה-85׳ וקבע את התוצאה הסופית של המשחק, 3-1 לחדרה וצמד מדהים לחטיב שהעלה את הקבוצה הלוהטת שלו למקום הרביעי אחרי בית״ר תל אביב/ רמלה שמקדימה אותה בזכות הפרש שערים עדיף.

עלי חטיב / צילום: אבי רביבו

חטיב היה המצטיין במהלך המשחק לאחר שהבריק וכבש צמד. בנוסף אליו, דיאא לבאבידי פתח בהרכב והשלים 90 דקות, סלים עמאש שותף כמחליף ונכנס בדקה ה-65׳. 

המסע שעוברת חדרה הוא לא פחות ממרשים. הקבוצה שרק שעלתה מליגה א' הצליחה לטפס עד המקום הרביעי בו היא נמצאת כיום ובזכות מלאה לאור היכולת אותה מציגה ממשחק למשחק. עוד נקודת זכות לטובת חדרה היא שילובו של עלי חטיב בסגל שהוא מוצלח ביותר והצדדים אף סיכמו על הארכת חוזה לעונה נוספת יחד. 

עלי חטיב ידוע בעברו בו תמיד בלט כשרונו אך לא תמיד השתלב בצורה טובה בקבוצות בהן שיחק ומאז פתיחת העונה בחדרה רואים כמה טוב לו וכמה הוא מחזיר על המגרש. השבוע ייצא הקשר יחד עם קבוצתו למפגש קשה מול המוליכה הפועל ת"א, האם ימשיכו להפתיע ובגדול?

#הפועלחדרה

כתבות נוספות