עדיין בתמונה: שער של אקסברד בדקות הסיום העניק לאחי נצרת ניצחון קריטי מול קטמון

אחי נצרת ניצחה את הפועל קטמון ועברה משחק קריטי שמשאיר אותה בתמונה: עידו אקסברד הכריע בדקות הסיום.

אחי נצרת יצאה למשחק חשוב מאוד מול הפועל קטמון אשר הייתה ממוקמת שלישית בטבלה רגע לפני ההתמודדות אשר ידעו באחי שאם רוצים להישאר בתמונה חייבים לצאת ממנה בצד המנצח, כמו כן אחי נצרת קיוותה להתאושש מההפסד למוליכה הפועל ת"א ביום שני שעבר כשסבלה ממכת פציעות בסגל.

המחצית הראשונה לא הביאה בשורות לשתי הקבוצות למעט הזדמנויות בודדות לשתי הקבוצות, שתיהן היו זהירות מאוד בניהול המשחק. המחצית השנייה הייתה מאוד קצבית, הקבוצות יזמו יותר ושכולם חשבו שהמשחק עומד להסתיים בתיקו מאופס, אך בדקה ה-89' עידו אקסברד, שכבר היה חתום על ניצחון אחד ופספוס הזדמנות ענקית אחת בשני משחקים, היה שם במקום ובזמן הנכון פעם נוספת והכריע את המשחק הזה לטובתה של אחי שרשמה ניצחון שני מתוך שלושה משחקים בעידן המאמן שלומי דורה. מנגד, המארחת קטמון רשמה הפסד שלישי רצוף ואיבדה את המקום השלישי.

חסן אבו זייד

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

אחי כיום ממוקמת שביעית עם 34 נקודות במאזנה ותפגוש בשבוע הבא את כפר סבא שממוקמת במקום השני עם 37 נקודות(כשבמאזנה משחק חסר). באחי מקווים להמשיך את גל הניצחונות ולצמצם את הפער מהפסגה ומצמד המקומות הראשונים המובילים לליגת העל. באחי יצאו מעודדים מהניצחון בעיקר לאור העובדה שנעשה עם סגל חסר במיוחד ומעודדים עוד יותר מהתקדמות הפצועים שמקווים שיעמדו לרשותו של שלומי דורה לקראת משחק הבית החשוב נגד כפר סבא.

האיש המכריע של אחי נצרת, עידו אקסברד, אמר על ההתמודדות: "עשינו ניצחון חוץ חשוב מאוד במגרש קשה. בנוגע לשער, האמת הכדור פגע בי ולפעמים גם יש גולים כאלה אבל הכי חשוב שניצחנו וחזרנו חזק לתמונה".

האיש המכריע של אחי. אקסברד

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות