עבאס ובן לולו רבו על בעיטה חופשית וירדו בכעס לחדר ההלבשה בלי לחגוג עם הקהל את הניצחון

מחמוד עבאס ומשה בן לולו רבו על בעיטה חופשית בדקה ה-90' וירדו לחדר ההלבשה בלי לחגוג עם הקהל את הניצחון על מגדל העמק. בן לולו הוציא פוסט בו הוא מודה לקהל על התמיכה. עבאס: "זה קורה, משה חשוב לנו".

הפועל אום אל פחם ניצחה אמש(שישי) בתוצאה 3-0 את מגדל העמק במגרשה הביתי ובעזרת הניצחון החשוב הזה נצמדה לקבוצות בפסגת הטבלה. אירוע פחות משמח בשורות הקבוצה התרחש בסביבות הדקה ה-90' למשחק כשנשרקה בעיטה חופשית לזכותה של הפועל אום אל פחם אשר הובילה לוויכוח בין משה בן לולו ומחמוד עבאס על מי מהם ייקח את הבעיטה. "שאף אחד לא יתקרב" אמר בן לולו, כך סיפרו בקבוצה. עבאס בעצמו השיב לו "לא משנה על מי אתה עצבני, לפחות תכבד את השחקנים".

משה בן לולו

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

כאמור בן לולו שנכנס כמחליף רצה לקחת את ההזדמנות ומנגד, עבאס שעד כה לקח את מרבית הבעיטות החופשיות של הקבוצה לא רצה לוותר אך לבסוף עשה זאת ובכך לא החמיר העימות ביניהם.

עם שריקת הסיום השניים לא נשארו לחגוג עם הקהל המקומי והוויכוח ביניהם נמשך גם בחדרי ההלבשה. כמו כן בסיום המשחק הוציא בן לולו פוסט הפונה לקהל ובו הוא מודה להם על התמיכה. "תודה רבה לכם על העידוד אתם הקהל מספר אחד" כתב בן לולו בחשבון הפייסבוק שלו והקהל המקומי החזיר תגובות מעודדות ותומכות בחזרה. באחת מהתגובות בפוסט אף התייחס בן לולו לעבאס עצמו וכתב: "אנחנו חברים לפני הכדורגל ונהיה גם אחרי, אוהב אותך".

מחמוד עבאס

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

קפטן הקבוצה מחמוד עבאס אמר ליאללה ספורט בתגובה על הסוגיה: "זה קורה, משה חשוב לנו ואנחנו השחקנים אוהבים אותו". כמו כן השניים שוחחו אמש בשעות הערב על מנת ללבן את העניינים ולהשאיר את הסוגיה מאחור.

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות