מצטיינות המחזור: זלפה וערערה עשו מהפכים אדירים על אלנהדה נצרת ומכבי אכסאל

סוף שבוע של מהפכים: אלנהדה נצרת הובילה על זלפה שעשתה מהפך אדיר כשניצחה אותה 5-1 מצמד של דרעי, צמד של אבו סאלח ושער של קייס זועבי. ערערה עשתה מהפך דומה וניצחה 4-1 את מכבי אכסאל משלושער של אחמד סייד ושער של אחמד יונס.  

המשחק המרכזי של המחזור היום התקיים בין זלפה לאלנהדה נצרת. מקום ראשון מול מקום רביעי כשהאורחת מהפסגה יודעת שדבורייה נושפת בעורפה וכל תוצאה מלבד ניצחון ומלוא הנקודות מהמפגש הזה לא טובה לה. מנגד, אלנהדה נצרת שנמצאת בצמרת ובצדק שכן הציגה יכולת טובה מפתיחת העונה, רצתה לנצח את המוליכה ולבסס את מקומה בצמרת. 

שחקני זלפה / צילום: ודיע ג'בארין

זלפה מצדה לא רצתה לשחזר את אירועי השבוע שעבר מול סנדלה שם אמנם היא ניצחה אך התקשתה והשער שלה הגיע בדקות האחרונות של ההתמודדות. לרגע זה היה נראה שהכיוון לא טוב מבחינתה כשהמארחת אלנהדה הייתה העדיפה במגרש בדקות הראשונות של המחצית הראשונה וזה גם השתלם לה בשער יתרון מהיר שלא החזיק את תום המחצית הראשונה כי הגיע איימן אבו סאלח בדקה ה-42' ושלח כדור אדיר לתוך השער של המארחת. 

פני המשחק החלו להשתנות בדקה האחרונה של המחצית כשיניב דרעי שלח כדור אדיר מסביבות ה-40 מטרים בבעיטה חופשית שקבע 2-1 לזלפה ומהפך שלא נראה רק על לוח התוצאות אלא גם על כר הדשא. 

כרבע שעה מפתיחת ההמחצית השנייה ספגה האורחת אלנהדה הרחקה כשנשלף כרטיס צהוב שני לעברו של השחקן שאדי סאלח.  החל מהדקה ה-65' הסיפור כבר הפך להיות חד צדדי וזלפה השתלטה באופן מלא על המשחק. איימן אבו סאלח כבש שער נוסף משלו, קייס זועבי כבש את הרביעי בצ'יפ מעל השוער ונראה שזה לא היה היום שלו בין הקורות כשבדקות הסיום גם דרעי השלים צמד שערים יפים משלו ושלח כדור מרחוק שפשוט עבר מעליו וחתם את תוצאת המשחק הזה 5-1 לטובת מוליכת הטבלה. 


יניב דרעי / צילום: ודיע ג'בארין 

ממצטייני זלפה היה חמאדה בועל שאמנם לא כבש שער משלו אך היה איש המשחק עם שני מהלכים ברורים שהובילו לשערים ותפקוד יוצא דופן לאורך כל הדקות במגרש אך לצערו ספג פגיעה ברגלו באותן דקות. מיזר זועבי שלא חש בטוב טרם פתיחת המשחק שותף רק למספר דקות. 

כובש הצמד ושחקנה החדש של הקבוצה אימן אבו סאלח אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק:"מרגע שכבשנו את השער השלישי השתלטנו באופן מוחלט על המשחק. אנחנו נעלה ליגה בכל דרך שתהיה - מוח או כוח, לא משנה באיזו דרך אנחנו נעלה".    

 איש המשחק. בועל / צילום: אבי רביבו 

במשחק נוסף שיחקה בני ערערה מול מכבי אכסאל. המשחק נפתח לטובתה של האורחת ושתלם לה בשער מהיר של כרם עבדאללה בדקה ה-. שקבע יתרון 1-0 לקבוצתו. 

במחצית שנייה פני המשחק השתנו לחלוטין. בדקה ה-51' אחמד סייד כבש את השער הראשון לזכותה של ערערה ולאחר השער נצפו אנשי אכסאל כועסים ומפנים טענות כלפי השופט לנבדל, בעקבות האירוע הורחק המאמן מועאד נסראלדין לאחר דין ודברים מול הקוון כמו גם הנהלת הקבוצה שהורחקה וזו הייתה בעצם נקודת המפנה של המשחק.

כתוצאה מהאירועים נראה ששחקני אכסאל נכנסו ללחץ וערערה התחילה להגיע להזדמנויות נוספות שבשתיים מהן מג'ד גיש הגיע מול שוער אך רשם שתי החמצות. בדקה ה-58' הבלם אחמד יונס כבש בבעיטת עונשין מ-11 מטרים ואחמד סייד השלים שלושער משלו בדקות 61' ו-65' שחתמו את תוצאת המשחק הזה 4-1 אדיר לערערה ועיסא נג'ידאת שהתמודד מול הקבוצה אותה אימן בפתיחת העונה. 

ערערה יכולה להיות מרוצה מהניצחון המרשים הזה שמקרב אותה להשגת המטרה שלה וללא ספק הוכיחה שהיא אחת הקבוצות הקשות והמרשימות בליגה. 

המצטיין של ערערה. אחמד סייד 

בתוצאות נוספות של המחזור כפר מנדא סיימה בתיקו עם מכבי נחף, בני סמיע ניצחה 2-0 את מכבי שפרעם ובמחוז המקביל כפר קרע ניצחה 2-0 את מכבי ריינה

#הפועלבניזלפה #בניערערהעארה

כתבות נוספות