ליגה ב': דבורייה ממשיכה לנצח, כאוכב במרחק נגיעה מליגה א' וכפר כנא כבשה חמישייה מול ממב"

ליגה ב': כאוכב מרחק נגיעה מליגה א', דבורייה ניצחה ותחזיק אצבעות לאלנהדה נצרת שתתמודד היום מול זלפה. צעירי כפר כנא כבשה חמישייה מול ממב"ע.

מחוז צפון א'

בני כאבול - הפועל כאוכב הפועל כאוכב מוליכת הטבלה ממשיכה בדרך המלך ועברה עוד מבחן סופר קשה לאחר שניצחה בחוץ 3-0 את בני כאבול ברבע השעה האחרונה. המחצית הראשונה הייתה נטולת שערים ושתי הקבוצות התמקדו בעיקר במשחק הגנה מסודר על מנת לא לספוג. במחצית השנייה כאוכב רצתה את ההכרעה וזה התחיל עם שער ראשון של אסעד עמאשה בדקה ה-75׳ מכדור עונשין מ-11 מטרים.

ארבע דקות לאחר מכן עמאשה השלים צמד והבטיח לכאוכב את שלוש הנקודות. בדקה ה-82׳ הגיע תורו של מוחמד זידאן שיכריע את תוצאת המשחק, 3-0 גדול לחניכים של סאלח נמארנה שנראה שמח מאוד ובעיקר לאחר שלא נכח באימונים במשך השבוע שלפני המשחק. כאוכב עושה עוד צעד ענק לעבר ליגה א' והיא נמצאת ממנה במרחק נגיעה.

רוצים כבר לחגוג עלייה. שחקני כאוכב

צילום: רמזי אבו אל היג'א

צעירי כפר כנא - בני ממב״ע הגולן צעירי כפר כנא חזרה לנצח לאחר שלא הצליחה לעשות זאת במשך שלושה מחזורים רצופים. מנגד, בני ממב"ע מצדה שידעה עוד לפני ההתמודדות שמדבק במשחק עונה עבורה, לא הצליחה לצאת כשידה על העליונה. המחצית הראשונה הייתה צמודה מאוד וכפר כנא הצליחה לעלות ליתרון מוקדם בדקה ה-10׳ משער של מוחמד אמארה. אבל רגע לפני הירידה למחצית הצליח עודאי אבו שאהין להשוות ל1-1.

חמש דקות לאחר פתיחת המחצית השנייה כפר כנא קיבלה כדור עונשין, פראס גנאים ניגש לבעוט והחזיר את היתרון למקומיים. בדקה ה-64׳ בני הגולן נותרה בעשרה שחקנים בעקבות צהוב שני שנשלף לעברו של איהם זהוה שהורחק, דבר שהקל את המשימה על כפר כנא שקיבלה פנדל שני שלה במשחק בדקה ה-70׳, הפעם עמי גילברט כבש את השלישי מהנקודה הלבנה. המחליף, באסל קדמאני הצליח רק לצמק ל3-2 לבני ממב״ע הגולן משער בדקה ה-77׳. אבל זה לא מנע מכפר כנא שהייתה ביום הכי טוב שלה מתחילת העונה לכבוש עוד שני שערים, בעיד אמארה (70׳) ופראס גנאים (89׳) קבעו את תוצאת המשחק הסופית,5-2 גדול שהעניק לכפר כנא את המקום הרביעי בעקבות ההפסד של בני כאבול.

במשחקים נוספים שהתקיימו במסגרת המחזור ניצחה הפועל בועיינה 1-3 את אחי עכו, צעירי טמרה ניצחה 1-0 את מג'דל כרום ומעלות תרשיחא ניצחה 1-0 את בית"ר נהריה. היום(שבת) ישחקו מכבי נחף מול כפר מנדא ומכבי שפרעם מול בני סמיע.

שחקני צעירי כפר כנא

מחוז צפון ב'

מ.ס דבורייה - הפועל דלית אל כרמל

קבוצתו של חנא פרהוד ממשיכה לשמור על רצף ניצחונות ששומר עלייה בתמונת העלייה. בתום משחק לא פשוט הצליחה דבורייה לגבור על דלית אל כרמל משערים של מועאד עזאיזה וצמד של חמאדה ג'בארין. האורחת הצליחה רק לצמק אך זה לא עזר לה לשנות את תוצאת הסיום 2-1 למקומיים שיקוו למעידה של זלפה מול אלנהדה נצרת ובכך יוכלו לצמצמם את הפער מהמקום הראשון(בהתחשב בכך שלמוליכה יש משחק חסר).

חגגו עוד ניצחון. דבורייה

צילום: עובאדה אכתילאת

במשחקים נוספים שהתקיימו במסגרת המחזור ניצחה סדנגלה גלבוע ובני פרדיס נפרדו בתיקו 1-1, עין מאהל ובית"ר פרדס חנה נפרדו בתיקו 3-3. היום ישחק בני ערערה מול מכבי אכסאל, בני ריינה מול איחוד בני כפר קרע ובמשחק המרכזי המוליכה בני זלפה מול אלנהדה נצרת.

#דבורייה #הפועלכאוכב #הפועלבניזלפה #בניממבעגולן

כתבות נוספות