תיקו מאכזב בין אכסאל והפועל רובי שפירא: צמרת ליגה א' צפופה ולוהטת

תיקו מאכזב בין "רובי שפירא" לאכסאל במשחק העונה: המארחת שמרה על המקום הראשון, האורחת נצמדה להרצליה מתחתיה ואום אל פחם אחריהן. הצמרת לוהטת.

שבוע שלם חיכו אוהדי הכדורגל בליגה א' למשחק המסקרן בין שתי הקבוצות, דו קרב בין שתי קבוצות שרוצות את הכרטיס לליגה הלאומית. התיקו המאכזב פתח את מאבק הצמרת מחדש והניצחונות של הרצליה ואום אל פחם מצמיד את ארבע הקבוצות במאבק צמוד שמסתמן שיוכרע במחזורי הסיום של העונה.

באכסאל יצאו עם תחושת אכזבה מהתוצאה, במיוחד במחצית השנייה ראינו כמה איכות יש לקבוצה של מוריס אוזן על המגרש שסובלת מחוסר דיוק וריכוז בחלק ההתקפי , אמנם היא מגיעה למצבים אבל לא מתרגמת את השליטה לשערים וכמה ההרחקה של מועמר קראקרה משפיעה על החלק ההתקפי. כ-1200 אוהדים ראו את המשחק וצבעו את היציעים באדום ומילה טובה לשני הקהלים שנתנו תצוגת עידוד נפלאה ועודדו במשך 90 דקות את קבוצותיהם.

הרגישו בחסרונו. קראקרה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

המחצית הראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה וראינו הרבה איבודי כדור מצד שתי הקבוצות, כמעט שני השוערים היו חסרי עבודה במשך מחצית שלמה. ההזדמנות המסוכנת והיחידה שהייתה במחצית הראשונה הייתה דווקא של רובי שפירא, בדקה ה-17' חוסר ערנות בהגנת אכסאל הוביל לכך שכדור רוחב שהגיע לדניאל ברק שבעט אולם הצלה של אוהד דוד והכדור פגע במשקוף.

היה קרוב. ברק

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במחצית השנייה ראינו את אכסאל יותר מניעה את הכדור ושולטת במרכז השדה, חמד גנאים נפצע והוחלף עם פתיחת המחצית ובמקומו נכנס חן ידען שהוסיף הרבה מחץ לחלק ההתקפי. ההזדמנות הממשית של אכסאל הייתה בדקה ה-70' כשניר אברג'יל שלח מעל השער כדור מצוין שהיה יכול להעלות את קבוצתו ליתרון ובסופו של דבר התיקו המאופס נשמר עד לסיום.

מאמן הפועל "רובי שפירא" עודד קוטר אמר בסיום המשחק: "כמובן שאני מאוכזב מהתוצאה רצינו לנצח, המאבק בצמרת יהיה צמוד והליגה קשה".

מאבק צמוד

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

על איבוד המקום הראשון והתוצאות במחזורים האחרונים: "איבדנו נקודות והפסדנו משחקים לא מחויבים, אני חושב שהסיבוב השני הוא שונה מהסיבוב הראשון. מבחינתנו אחרי שני הפסדים היה חשוב לא להפסיד, אכסאל קבוצה מצוינת ויש לה שחקנים ברמה של ליגה לאומית".

מגן הפועל אכסאל חוסאם אבו סאלח אמר בסיום המשחק: "אנחנו מאוכזבים רצינו לנצח ולפתוח פער של ארבע נקודות, מסתכלים קדימה".

חוסאם אבו סאלח ושלו ברוור

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

יו"ר הפועל אכסאל בהאא חליל יצא מאוכזב מהתוצאה ואמר בראיון ליאללה ספורט בסיום: "חבל שלא ניצחנו, היה מגיע לנו פנדל ברור במהלך המשחק. הליגה קשה וגם אם היינו מנצחים זה לא היה נגמר. בנוגע לחלק ההתקפי, חסר לנו חלוץ. אברג'יל הוא אחד השחקנים שמשקעים הרבה ורצים הוא עוד יכבוש, אין לנו סגל עמוק וראיתם היום שביצענו רק שני חילופים".

מאמינים בו שהמספרים יגיעו. אברג'יל

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלרובישפירא #הפועלאכסאל #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות