ללא הפתעות: כפר כנא הביסה 4-0 את מכבי דליה, אבו רוקון כבש צמד מול קבוצתו לשעבר

ללא הפתעות: כפר כנא הביסה 4-0 את מכבי דליה, האורחת ממשיכה את הרצף החיובי ומנגד מכבי דליה ממשיכה לשקוע. חסיב אבו רוקון כבש צמד מול קבוצתו לשעבר.

הפועל כפר כנא התארחה היום במגרש בדלית אל כרמל למפגש מול נועלת הטבלה כשעל פניו, יחסי הכוחות ברורים לכולם מראש וכפר כנא בעצמה יודעת שאסור לה למעוד מולה. מבחינת סגל הקבוצות, במכבי דליה עדיין חוסר יציבות בעמדת המאמן ובצד כפר כנא שני שחקני הקבוצה ענאן נסראלדין וחסיב אבו רוקון פגשו את הקבוצה בה שיחקו בעונה שעברה ופתחו את העונה הנוכחית.

שחקני כפר כנא היום במגרש בדליה

המשחק נפתח עם פתיחה חזקה של כפר כנא התחילה כשכבר בדקה ה-13' מוטי מלכה הוכשל ברחבה ושלח בעיטת עונשין מ-11 מטרים פנימה. מלכה כבש את שערו העשירי העונה ובכפר כנא התגעגעו מאוד לחלוץ שיחזור לכבוש לאחר שהוכיח שכשהוא עושה את זה, זה יכול להגיע גם בצרורות. אגב, כיבוש השער של מלכה מציב אותו בראש טבלת כובשי השערים של הליגה.

בדקה ה-21' מכבי דלית אל כרמל נכנסה למשחק אך ניסיון של פהמי חלבי לא התממש לכדי שער שוויון. כבר בדקה ה-25' המארחת ביצעה חילוף כשהאדי אבו סעדה נכנס במקומו של הקפטן עאמר זידאן. בדקה ה-31' כפר כנא המשיכה להבליט את הבדלי הרמות בין שתי הקבוצות כאקס דליה ענאן נסראלדין העביר כדור לאחמד אעמר שמצדו הרים למרכז הרחבה ומי שהגיע אל הכדור והכניס אותו לתוך הרשת הוא אקס דליה נוסף חסיב אבו רוקון.

המצב קשה. מכבי דליה / צילום: נזיה סולטאן

עם פתיחת המחצית השנייה דליה סיימה את מכסת החילופים שלה לאחר כשהכניסה את שניר כהן ועוז לוי נכנסו במקום יחזקאל עוז ואורן דסטה. לאחר מספר עבירות שהכעיסו את ספסל כפר כנא היא גם שילמה על זה בהרחקת ההנהלה מהספסל. מעבר לספסל, על כר הדשא, קיבלנו הזדמנות נוספת לכפר כנא כשבדקה ה-63' המגן השמאלי בר עמר העביר כדור לחסיב אבבו רוקון שבעט מחוץ לרחבה וכבש את שערו השני במשחק, אבו רוקון ממשיך ממשחק למשחק את יכולת הכיבוש שלו במדים האדומים.

לאחר השער השלישי המשחק נרגע ודלית אל כרמל הגיע לכמה מצבים אבל לא הצליחה לכבוש את שער המיוחל. בדקה ה-89' היא אף נענשה על כך כששחקנה של כפר כנא ענאן נסראלדין העביר כדור באוויר למוטי מלכה שהוא מוריד אותו למישל חליל שבעט וכבש את השער הרביעי שגם חתם את תוצאת את המשחק הזה , ניצחון 4-0 לכפר כנא. דליה מצדה ממשיכה להתרסק.

חסיב אבו רוקון, אקס מכבי דליה וכובש הצמד לכפר כנא, אמר ליאללה ספורט בסיום המשחק: "משחק טוב שלנו ואני מקווה שזה ימשיך ככה במשחק הבא. קקבוצה כמו דליה היא קבוצה ממש טובה, יש כמה פאשלות שם שאני לא קשור אליהן על אף ששיחקתי שם, אנבל אנחנו מצדנו לא זילזלנו והכי חשוב ניצחנו, מסתכלים על משחק הבא".

הצטיין מול קבוצתו לשעבר. אבו רוקון

בצד המפסיד כבר חושבים על העונה הבאה כשבהנהלת מכבי דליה סיפרו: ''אנחנו מתארגנים לעונה הבאה ובמידה והמועצה הנוכחית מתחלפת, המועצה הבאה היא כזו שעומד בראש סדר העדיפויות שלה החינוך והספורט והיא אכן תתמוך בקבוצה''.

#מכבידלייתאלכארמל #הפועלכפרכנא

כתבות נוספות