ליגה א': באקה הכריעה מול בית שאן בדקות הסיום, שפרעם הפסידה בהרצליה

ליגה א': שפרעם נכנעה 3-0 להרצליה, באקה ניצחה בדקות הסיום את הפועל בית שאן. צחי טייאר: "קבוצות גדולות מנצחות גם בסוף". אבו רקיק: "שתי טעויות שלנו הכריעו את המשחק".

הפועל שפרעם נכנעה היום להפועל הרצליה והפסידה לה בתוצאה 3-0. המארחת מצדה עלתה בעקבות הניצחון על שפרעם למקום השני בטבלה במרחק נקודה מהמוליכה הפועל אכסאל ובמאזן נקודות זהה להפועל "רובי שפירא". הקבוצה מהשרון נמצאת בתקופה טובה ואיבוד הנקודות של רובי שפירא ואכסאל במחזורים האחרונים הכניס אותה חזק לתמונה במאבקי הצמרת.

שפרעם מצדה שוב מאבדת נקודות לאחר שבשלושת המחזורים האחרונים רשמה שני הפסדים וניצחון אחד. התקופה הקשה של שפרעם כבר נותרה מאחור והקבוצה כבר הצליחה להביט לעבר הפלייאוף, כך שעליה לחזור למסלול ולהמשיך ולהביא לידי ביטוי את היכולת שכולם יודעים שקיימת לה גם לכדי תוצאות.

מאמן שפרעם אברהים אבו רקייק אמר אחרי המשחק: "זה היה אחד המשחקים הטובים שלנו העונה, שיחקנו טוב עד לדקה ה-90, שתי טעויות שלנו הכריעו את המשחק".

צריכים לחזור להסתכל למעלה

צילום: נזיה סולטאן

במשחק נוסף, אירחה היום עירוני באקה אל גרבייה את הפועל בית שאן שהתדרדרה לה לתחתית הליגה, באקה ציפתה למשחק קשה וכך גם היה אך היא לא נכנעה לאורך כל שלביו. מבחינת סגל הקבוצה, לראשונה פתח בהרכב הרכש החדש אריאל לזמי.

המאמן צחי טייאר, שהציב לשחקניו מטרה עוד לפני המשחק והיא לצאת אך ורק עם ניצחון, גם הגיב למהלכי המשחק במהירות ועשה שני חילופים כבר במחצית הראשונה כשאופק ברזני פינה את מקומו בדקה ה-30' לטובת רן קוז'וק ואלון כהן פינה את מקומו כבר בדקה ה-40' לטובת יואל צ'חנוביץ' שגם התברר כחילוף המנצח ובדקה ה-90' שלח כדור לתוך הרשת של מאיר כהן והעניק ניצחון יקר מאוד למארחת להמשך דרכה.

הצטיין. עוואדי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

באקה אל גרבייה יכולה להיות מרוצה מהדרך שלה בסיבוב שני כאשר רשמה עד כה תחת המאמן צחי טייאר שלושה ניצחונות ותיקו אחד, מאזן נפלא שהרחיק אותה מהתחתית והיא יכולה היום לנשום לרווחה. מי שעוד קיבל מחמאות על משחק מצוין הוא שחקן הקבוצה יוסף עוואדי שהיה ממצטייני המשחק ותופקד בשלושה תפקידים שונים כשהתחיל כמגן, עבר לכנף ומשם לקישור האמצעי.

מאמן הפועל באקה צחי טייאר אמר בסיום: "רוצה להודות לקהל ולהנהלה על התמיכה. היה לנו משחק קשה בבית נגד יריבה שהסתגרה וכל הכבוד לשחקנים על הסבלנות, קבוצות גדולות מנצחות גם בסוף. אנחנו בעיצומו של תהליך ומתקדמים לאט לאט".

#הפועלשפרעם #באקהאלגארבייה

כתבות נוספות