טירה סיימה בתיקו את משחק החוץ מול טבריה: "תוצאה מצוינת, ברחנו מהתחתית"

חילצה נקודה: תיקו ללא שערים לטירה במשחק החוץ מול טבריה. פלזנטל הצטיין בשורות האורחת: "תוצאה מצוינת. ברחנו מהתחתית, מסתכלים כמה שיותר למעלה".

במסגרת המחזור ה-19 בליגה א׳ צפון עירוני טבריה אירחה בביתה את מ.ס טירה למפגש מיוחד ומסקרן. טבריה הגיעה לאחר חמישה הפסדים רצופים בעוד שהאורחים מטירה עוברים תקופה טובה והגיעו לטבריה לאחר שני ניצחונות רצופים כשהם רוצים להמשיך את המומנטום החיובי על מנת לברוח מהתחתית אך נאלצו להתמודד ללא שחקנם המשמעותי סמיר עבד אלחי שריצה עונש הרחקת צהובים.

השופט דניאל לוי הוציא את המשחק לדרכו לענייני כ-200 צופים שהתייצבו ביציעים והוסיפו אווירה מהממת למשחק שפתיחתו הייתה חלשה מצד שתי הקבוצות שאיבדו הרבה כדורים ואף אחת לא הצליחה לסכן את השער עד הדקה ה-17׳ כאשר כדור חופשי שהוגבה לרחבה מצא את ראשו של אושרי טוויל שנגח לידיים של סתיו פלזנטל. מיד לאחר מכן, הגיע האיום הראשון של טירה כאשר מיכאל קירטבה הסתובב בצורה מצוינת בתוך הרחבה אבל הבעיטה שלו מצאו את עדי תדמור מוכן בכדי להרחיק לקרן.

הקהל שהגיע לתמוך בטירה

בחצי השני של המחצית הראשונה טירה השתפרה, הניעה את הכדור בצורה מאורגנת והשתלטה על אמצע המגרש. מצד שני, שחקני טבריה הסתפקו בהרחקות כדור סתמיות והמשיכו להציג יכולת רדודה שאפיינה את הקבוצה בתקופה האחרונה. בדקה ה-30 אושרי טוויל, השחקן היחידי שמשקיע על המגרש ניצל טעות איומה בהגנת האורחים ומצא את עצמו לבד מול השער אבל הבעיטה שלו הייתה חלשה מאוד ופלזנטל קלט את הכדור.

הטבריינים פתחו את המחצית השנייה בטירוף ומיד עם פתיחתו טום דן ניצל כדור רוחב מסוכן ונגח לפינה הרחוקה אבל שוב השוער פלזנטל המצטיין קולט ומציל את השער. 10 דקות לאחר מכן, טבריה המשיכה את המומנטום הטוב, טוויל בעט מחוץ לרחבה אבל פלזנטל פשוט בהופעה מדהימה מסרב להיכננע והודף את הכדור. בדקה ה-62׳ טירה יצאה למתפרצת ויצרה התקפה ראשונה בחצי השני, הכדור מגיע בסופו של דבר לראשו של קירטבה שנוגח מציון לפינה אבל הכדור שלו חמק קרוב מאוד ליד העמוד.

שחקני טירה מול שחקני טבריה

בדקה ה-70׳ טירה קיבלה בעיטה חופשית במרכז השדה שהורם לעברו של שלום אדרי שהתחיל את העונה במדי טבריה, אדרי הסתובב מחוץ לרחבה ובעט את הכדור אבל תדמור הדף לקרן. דקה אחת לאחר מכן שוב שלום אדרי מגיע למצב מצוין כדי להכריע את המשחק אבל הפעם הכדור שלו לא היה מספיק מדויק ועבר מעל למשקוף. כעבור שתי דקות טירה כמעט ספגה את השער הראשון כאשר עידן ויצמן שלח כדור חופשי מסובב לפינה הרחוקה שעבר את כל מי שהיה על המגרש ופגע בעמוד.

בדקות האחרונות של המשחק המקומיים המשיכו ללחוץ ולהתקרב אל העבר השער של טירה אבל ללא יעילות וללא יצירת מצבים מסוכנים. בדקה ה-90' טירה הייתה קרובה מאוד להכריע את המשחק כאשר בן בן שושן ניצל החזרת כדור רשלנית של עידן ויצמן אבל הכדור שלו עבר מעל לשער. תיקו ללא שערים בתום משחק כדורגל מאכזב בטבריה.

שלום אדרי מול קבוצתו לשעבר

בזמן שהשחקנים ירדו מהמגרש לעבר חדרי ההלבשה, קומץ של אוהדי טבריה פנו לעבר מיכאל קירטבה בקריאות ולא הפסיקו לקלל אותו עד שנכנס לחדר.

סתיו פלזנטל שוער הקבוצה אמר: "איך שהתפתח המשחק אנחנו הולכים די מרוצים, לא היה פה הרבה כדורגל ותנאי מגרש לא כל כך טובים, ברחנו מהתחתית ועכשיו מסתכלים כמה שיותר למעלה. שבוע הבא מצפה לנו דרבי נגד באקה ו 0-0 נגד טבריה בחוץ זו תוצאה מצוינת. באופן אישי אני משתדל לעשות את המקסימום עבור הקבוצה וההנהלה, וכעת הפנים שלנו כבר לעבר המשחק הבא".

הצטיין. פלזנטל

צילום: נזיה סולטאן

#מסטירה

כתבות נוספות