אום אל פחם ניצחה את מגדל העמק וחזרה לתמונה, אבו ענזה הצטיין עם צמד ובישול

אום אל פחם הביסה 3-0 את הפועל מגדל העמק ונצמדה לפסגה. אבו ענזה כבש צמד ובישל את השלישי של אבו נהיה: "שמח שבחרתי להגיע לכאן, השאיפה היא שנגיע לליגה הלאומית".

הפועל אום אל פחם אירחה את הפועל מגדל העמק למשחק חשוב במיוחד לאחר התיקו המאכזב שלה בשבוע שעבר נגד הפועל אסי גלבוע. באום אל פחם היו מאוד זהירים מתחילת המשחק כי ידעו שהפסד נקודות נוסף יכול להרחיק אותם מהצמרת בצורה משמעותית ולעומת זאת ניצחון בשילוב תוצאת התיקו בין שתי המוליכות הפועל אכסאל והפועל שפירא יכול להצמיד אותה אליהן ואכן כך היה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המשחק נפתח בזהירות משתי הקבוצות על אף שאום אל פחם הלכה קדימה רוב דקות המחצית הראשונה, הפועל מגדל העמק התגוננה נכון ושמרה על שערה וכמעט לא היו איומים על שני השערים. התוצאה נשמרה עד הדקה ה-36' כשאשרף רבאח דהר מצד שמאל, נכנס לרחבה והוכשל ברחבה, השופט לא התבלבל ושרק לפנדל. השחקן הכי חם היום של אום אל פחם מוראד אבו ענזה ניגש לבעוט וגם כבש את הראשון לקבוצתו כשתוצאת 1-0 זו נשמרה גם עד סיום המחצית.

המחצית השנייה נפתחה דווקא בלחץ מטעמה של מגדל העמק שרצתה להשוות, אלא שלה היו תכניות אך למוראד אבו ענזה היו תכניות אחרות לחלוטין כאשר בדקה ה-54' קיבל אבו ענזה את הכדור על סף הרחבה מצד ימין, עבר שחקן ומסר לאחמד נהיה שדייק וקבע 2-0 להפועל אום אל פחם.

מרוצה השבוע. עיסא

צילום: איהאם ג'בארין

עברו רק שש דקות ושוב אבו ענזה השאיר את תימור אביטן באחד על אחד מול שוער מגדל העמק, בעט מתוך הרחבה כדור חזק לקורה והכדור נפל מחוץ לקו השער, הזדמנות ענקית לשער שלישי שהתפספסה למארחת. בהזדמנות שהגיעה לאחריה תימור החליף תפקיד עם אבו ענזה ובדקה ה-75' הוא הוריד כדור לאבו ענזה שמצא את עצמו באחד על אחד מול השוער, החלוץ הלוהט לא התבלבל ודחק פנימה.

סמיר עיסא מאמן אום אל פחם. כנראה נהנה מספיק מאבו ענזה ובדקה ה-77', שתי דקות לאחר הצמד שכבש, הוא בחר לתת לו לנוח ואבו ענזה הוחלף לצד קריאות אהדה מהקהל המקומי שהריע לו. על אף מספר הזדמנויות נוספות של אום אל פחם, היא לא הצליחה להגדיל את התוצאה והמשחק הסתיים בניצחון 3-0 שמחזיר אותה לתמונת הצמרת בגדול.

אבו ענזה, שהיה מעורב בשלושת השערים ורשם לזכותו צמד ובישול, בחר להחמיא לקבוצתו עם שריקת הסיום:: "עשיתי בחירה נכונה לבוא לכאן, עברתי חצי עונה באחי נצרת ושם לא קיבלתי את הביטחון, האהדה והאהבה שאני מקבל כיום באום אל פחם. חבל שזה מה שהיה, אבל היום כולי באום אל פחם ואני מקווה להמשיך לתת את היכולת הטובה שלי בכל משחק ולהבקיע תמיד, . המטרה היא תמיד לעלות".

איש המשחק. אבו ענזה

אבו ענזה לטענתו לא הרגיש את הבדלי הרמות בין משחקיו בליגה הלאומית לאום אל פחם כשאמר: "אום אל פחם עם כל התנאים שיש בה היא קבוצה לגיטימית בליגה לאומית ולשם השאיפה, מקווה שבסוף העונה נשיג זאת".

#הפועלאוםאלפאחם #מורדאבוענזה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות