הקרב על המקום הראשון: הפועל אכסאל מארחת את הפועל רובי שפירא למשחק צמרת מותח

משחק העונה בצפון: הפועל אכסאל מארחת את הפועל רובי שפירא. בהאא חליל: "רוצים להחזיר את הכבוד מההפסד בסיבוב הראשון". סעיד דיאב:"רוצים לשחזר את המשחק של שנה שעברה ולנצח אותם בבית".

משחק העונה בליגה א' צפון בין הפועל אכסאל להפועל "רובי שפירא" ייצא לדרך מחר(שישי) בשעה 14:00 במגרש באכסאל. הרבה מוטל על הכף עבור שתי הקבוצות כאשר שתיהן יודעות שניצחון יכול לחזק אותן באופן משמעותי ולקרב אותן למטרה תוך כדי שיחליש את היריבה. כאמור ניצחון לאכסאל יגדיל את הפער שלה מהיריבה החיפאית שנמצאת במקום השני ואילו ניצחון לאורחת יחזיר אותה למקום הראשון המדובר בו שהתה עד המחזור האחרון. באכסאל מודעים לחשיבות המשחק אך בו זמנית מעט חוששים מחסרונם האפשרי של מספר שחקנים משמעותיים כאשר בן מלכה נמצא בספק למשחק ובקבוצה עושים מאמצים להכשירו שכן מודעים לחשיבותו במרכז המגרש וכמה שהוא תורם למשחק שלה ובעיקר כשהיא חסרה בחלוץ מועמר קראקרה המרצה עונש הרחקה של שישה משחקים ובשני המשחקים האחרונים גם חסרה את שמעון הרוש והרכש החדש ניקולאס פלצ'וק. מנגד, בהפועל רובי שפירא פתחו בקמפיין לקהל שבו קראו לו לדחוף את הקבוצה. "מצפה לנו משחק קשה, משחק עונה. אנחנו רוצים לשחזר את התוצאה שעשינו בשנה שעברה נגדם(אכסאל) ורוצים לנצח אותם בבית" אמר שחקן הקבוצה סעיד דיאב דרך הדף הרשמי של הקבוצה כאשר עדיין יש ספק אם הוא ועאהד עזאם יכללו בהרכב הפותח או ימתינו על הספסל. אגב, המשחק המדובר אליו התייחס סעיד היה בעונה שעברה כשהשתיים נפגשו במגרש באכסאל. המארחת הגיעה כשהיא מוליכה את טבלת הליגה במקום הראשון ואילו "רובי שפירא" הייתה במקום השלישי בהפרש שתי נקודות ממנה. האורחת ניצחה 3-0 את המשחק והורידה את אכסאל למקום השלישי כשהיא בעצמה תפסה את המקום השני מתחת לחדרה שגם עלתה ליגה בסוף העונה. 

סעיד דיאב ועאהד עזאם / צילום: איהאם ג'בארין

בצד המארחת הפועל אכסאל אמר היו"ר בהאא חליל: "אנחנו רוצים להחזיר את הכבוד מההפסד ל"רובי שפירא" בסיבוב הראשון. מצפה לנו התמודדות קשה ובטח לאור החיסורים שצפויים להיות, אבל אנחנו סומכים על השחקנים שיעשו את עבודתם וקוראים לכל הקהל שיגיע לתמוך בקבוצה כמו שהוא עשה עד היום". 

בימים אלו באכסאל תולים הרבה תקוות בשחקנים שמאמינים שהם אלו שיכולים לעשות את ההבדל דוגמת עומר בוארון(אקס "רובי שפירא"), חן ידען שכזכור נכנס כמחליף והכריע את המשחק מול טבריה וניר אברג'יל שאמנם השתפר באופן משמעותי אך עדיין לא סיפק את המספרים להם מצפים בכיבוש שערים. 

שתי קבוצות שרוצות את להוביל את טבלת הליגה, שתי קבוצות שחולמות על הכרטיס לליגה הלאומית ורק מנצחת אחת. או שתהיה כאן חלוקת נקודות? מחר נדע. 

היכולת האישית תכריע? שחקני אכסאל

#הפועלאכסאל #הפועלרובישפירא

כתבות נוספות