לואי טאהא התנצל בפני אוהדי באר שבע. קבהא: אחזור לכושר כמה שיותר מהר כדי לעזור"

8.2.2018

טאהא לאוהדי באר שבע: "מצטער על הטעות שעשיתי, על טעויות משלמים". קבהא: "אחזור לכושר כמה שיותר מהר כדי לעזור לקבוצה"  

 

בלם הפועל באר שבע לואי טאהא יצא במסר לאוהדי הקבוצה דרך חשבון האינטסטגרם שלו בו הביע התנצלות על אירועי משחק העונה נגד מכבי תל אביב בו הורחק (יחד עם ג'ון אוגו שהורחק קודם לכן) ובעקבות כך לא שותף גם אמש במשחק הגביע. 

 

האלופה ספגה מכה אחר מכה והרחקתו של טאהא התווספה להרחקתו של אוגו שגם נענש על ידי בית הדין לעונש הרחקה כבש של ארבעה משחקים. אין ספק שהרחקתו של אוגו היא מכה להפועל באר שבע בשלב קריטי של העונה ולאחר שאיבדה את המקום הראשון בליגה וגם במסגרת הגביע לא הייתה חדה במיוחד.   

 

טאהא כתב בחשבון האינסטגרם שלו: "רק רציתי להגיד לכם תודה וסליחה. תודה על כל התמיכה וסליחה על הטעות שעשיתי, שבדרך כלל לא מאפיינת אותי. על טעויות משלמים וחשוב יותר ללמוד מטעויות. הכל מגיע ממוטבציה ואכפתיות גדולה. רק ביחד נמשיך להילחם על כל התארים"

 

מרואן קבהא, שערך את הופעת הבכורה שלו אתמול במדים האדומים במסגרת המפגש הראשון של רבע גמר הגביע בו סיימו בתיקו 1-1 מול ק"ש, אמר לאחר המשחק: "אני שמח לשחק ולהצטרף להפועל באר שבע, זו גאווה לשחק במועדון כזה. נכון שאני עדיין לא בכושר משחק מאז דצמבר אבל אחזור לכושר כמה שיותר מהר כדי לעזור לקבוצה. בנוגע למשחק, עד שספגנו את הגול לא היינו במשחק אבל אני שמח שיצאנו למחצית השנייה עם אנרגיות חדשות". 

 

עוד על מהלך המשחק אמר קבהא: "זה לא סוד שהמחצית הראשונה לא הייתה טובות. השחקנים נותנים מעצמם ומרגישים אם היה טוב או לא ודיברנו על זה שצריך לשנות גישה ולהביא אנרגיה חדשה למחצית השנייה. אנחנו צריכים להגיע לתת את התפוקה שלנו ישר מהמחצית השנייה, לא לחכות לספוג גול. עם כל הכבוד לק"ש, אנחנו הפועל ב"ש ויודעים לתת שערים גם מחוץ לטרנר". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload