אחי נצרת יוצאת למפגש מול קטמון: ניצחון יחזיר אותה לתמונה בגדול. בהייה ינחת בראשון

 

אחי נצרת מתארחת אצל הפועל קטמון: ניצחון ישווה את מאזן הנקודות ביניהן ויחזיר את אחי לפסגה. ספואן חילו, אכרם שריח ונאאל חוטבא ימשיכו להיעדר,  אדילסון בהייה ינחת ביום ראשון. 

 

קבוצתו של שלומי דורה יוצאת מחר(שישי) למשחק חוץ קשה נגד הפועל קטמון אשר נחשב למשחק השני בין סדרת שלושת המשחקים שלה נגד קבוצות הצמרת בעוד שכזכור, להזכיר ביום שני האחרון נכנעה אחי למוליכה הפועל ת"א. באחי לא לקחו קשה את ההפסד להפועל ת"א על אף שבעיניהם "היו שווים לפחות תיקו" זכר להחמצה הענקית של עידו אקסברד בדקות הראשונות של המשחק.  

  

 אחי מגיעה למשחק בסגל חסר ובדומה למשחק נגד הפועל ת"א יצטרכו להיעזר בשחקני נוער בכדי להציב סגל מלא למשחק. במעמד הפצועים יהיו ספואן חילו, אכרם שריח ונאאל חוטאבא. על אף מכת הפצועים ממנה סבלו, באחי היו מאוכזבים מההפסד להפועל ת"א אבל מעודדים שלמרות ההפסד הם רחוקים "רק" שש נקודות מהפועל כפר סבא אשר נמצאת במקום השני המוביל לליגת העל כשיש עוד מפגש ביניהן.  

"לא היו שווים הפסד". שחקני אחי והפועל תל אביב

צילום: איהם ג'בארין


היריבה למחר, הפועל קטמון, נמצאת כיום במקום השלישי עם 34 נק' כאשר ניצחון לאחי ישווה את מספר הנקודות ביניהן ויתן לה דחיפת מוטיבציה ענקית לקראת המשחק נגד כפר סבא בשבוע הבא. לאור כל הפציעות , שיש כיום בסגל באחי יקוו לעבור את המשחק נגד קטמון בשלום. 

 

שלומי דורה יאלץ לעלות בהרכב זהה לזה שעלה נגד ת"א במיוחד לאור הסגל הדל. חשוב לציין שעוביידה אבו רביע יהיה חייב להשתלב שוב בעמדת המגן הימני אשר הוא לא רגיל לה במיוחד,  אך עשה עבודה טובה בתפקיד זה נגד הפועל ת"א. 

 

הופעת הבכורה של שחקן הרכש הקשר אדיסון בהייה תידחה שכן יחזור לארץ רק ביום ראשון ולא יהיה בסגל לקטמון. באחי דיווחו שבהייה פצוע ויקוו להכשירו למשחק עד לשבוע הבא נגד כפר סבא.

 מחכים לו. בהייה(מימין)

 

בפאן המקצועי, אחי מודעת לחוסר הדיוק בסיומת שגרמה לה העונה לעבור הרבה משחקים בלי לכבוש אף שער. שלומי דורה בסיום ההתמודדות נגד הפועל ציין: "עברתי המון בכדורגל ואני יודע שהשערים כן יגיעו. כשהקבוצה כן תתחבר והפצועים יחזרו אנחנו ניראה הרבה יותר טוב, הדברים יתחברו יותר. הכל ידבק וגם נבקיע וננצח".


אחמד ג'אבר, מנהל הקבוצה, התייחס לשבוע האחרון שעבר על הקבוצה ונמשחק הקרוב כשאמר: "היינו שווים לפחות תיקו במשחק נגד הפועל ת"א, אם עידו היה מכניס את ההזדמנות שהייתה לו המשחק היה נראה אחרת, אבל אני חושב שהוא (עידו) כן יחזיר לנו בהמשך. הוא נחשב לאחד החלוצים הטובים בליגה ועוד נראה ממנו הרבה שערים". 

 

 

הרכב משוער: גד עמוס , עוביידה אבו רביע, נינו, פטי, אחמד שעבאן, שלומי חנוכה, אמג'ד סולימאן, חסן אבו זייד, עלאא בכר, הישאם כיוואן ועידו אקסברד.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload