אום אל פחם מתכוננת למגדל העמק. שיבל:"ממחר אנחנו נהיה קבוצה אחרת"

 

אום אל פחם מארחת את מגדל העמק ולא רוצה לאבד את מקומה בצמרת הצפופה. שיבל: ממחר אני מבטיח שנהיה קבוצה אחרת". פיראס עקל ייעדר בעקבות הרחקת כרטיסים צהובים. 

 

הפועל אום אל פחם תפגוש מחר במסגרת המחזור ה-18 של ליגה א' צפון את הפועל מגדל העמק למשחק שיתקיים באצטדיון השלום בשעה 13:30. בפעם הראשונה העונה, שבוע שקט עובר על אום אל פחם לאחר שמדי שבוע הקבוצה מספקת הרבה כותרת ותמיד תמצאו דברים מעניינים בקבוצה.


כנראה שהתיקו האחרון נגד אסי גלבוע נתן סטירה חזקה לאנשי הקבוצה. האכזבה מהתוצאה ומהיכולת של השחקנים גרמו לאנשי הקבוצה להתאכזב ואף עלתה המחשבה להעניש את השחקנים דרך קיצוץ בשכר. המשחק נגד מגדל העמק הוא חשוב מאד עבור אום אל פחם וגורמים בקבוצה אמרו: "זה משחק לא קל , אנחנו רוצים להשיג שלוש נקודות . סמיר עיסא עשה עבודה מצוינת השבוע במהלך האימונים, זאת הזדמנות מצוינת עבור השחקנים לנצח את המשחק ולהישאר במאבקי הצמרת"

 ספגו הרבה ביקורות במשחק מול הגלבוע

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין


באום אל פחם יודעים שהמאבק לא תלוי רק בהם והם תלויים גם בתוצאות האחרות של קבוצות הצמרת  ניצחון של שפרעם מחר וכל תוצאה של משחק הצמרת יכולה לצמצם את הפער ולכך מודעים בקבוצה. מי שייעדר מחר מהמשחק הוא פיראס עקל בגלל צבירת כרטיסים צהובים ומלבד עקל כל השחקנים כשירים ולרשותו של המאמן סמיר עיסא יעמוד סגל מלא.
 

שוחחנו עם שוער הקבוצה אחמד שיבל לקראת המפגש מחר וראשית הוא התייחס להכנות שלהם לקראת המשחק: "אנחנו מתכוננים למשחק בשיא הרצינות. יש לנו משחק סופר חשוב ואנחנו חייבים לנצח את המשחק לא משנה מי הקבוצה השנייה אני וכל השחקנים היה לנו שבוע קשה אחרי המשחק נגד אסי מבחינתנו המשחק הזה הוא כמו גמר גביע ובעזרת השם מחר ננצח ונחזיר לכל אחד מאמן הנהלה קהל וגם לעצמנו".

שומר על יציבות מתחילת העונה. שיבל

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

 

אתה מבין השחקנים הבולטים בקבוצה העונה והיכולת שלך בין הקורות הצילה את הקבוצה והפכה את ההגנה להגנה הטובה בליגה. איך אתה מסביר את היכולת הזו? 
"על היכולת אני תמיד אומר שצרכים לעבוד קשה וחזק בשביל להביא תוצאות ואני עושה את כל הדברים האלה בשביל להצליח. 
נכון שאנחנו עד עכשיו ההגנה הטובה בליגה יש לנו הגנה מצוינת חלק אחורי טוב מאוד, מקווה שנמשיך ככה ובעזרת השם נגיע למה שאנחנו רוצים. באופן אישי אני אמשיך לתת עוד ועוד בשביל המועדון, בשביל הקהל הנדיר הזה ובשבילי".

 

נראה שיצאתם מאוד מאוכזבים מהמשחק האחרון נגד אסי גלבוע

"יצאנו מאוד מאוכזבים אבל זה הכדורגל לפעמים לא הולך נשכח את המשחק נגד אסי וכבר שכחנו אותו מתרכזים אך ורק למשחק נגד מגדל העמק".

 

איך שומרים על יציבות, אתם לא מצליחים לחבר רצף ניצחונות?

"אני מבטיח לך שממחר אנחנו נהיה קבוצה אחרת"
 

אתה חושב שיש מקום לשיבל בליגה הבכירה?
"את האמת אני לא אוהב לדבר על עצמי אוהב שאנשים ידברו עלי אבל אני אומר לך בוודאות שיש לי מקום".

 

קיבלת פניות העונה?
"קיבלתי פניה מליגת העל להיות שוער שני אבל לא חשבתי לרגע לעזוב את אום אל פחם השנה למה אני מאוד מרוצה אוהבים אותי ומעריכים אותי כולם שם".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload