באקה אל גרבייה מחכה למפגש מול בית שאן ורוצה להשאיר את מלוא הנקודות בבית: "המטרה ניא רק ניצחון&q

באקה אל גרבייה מתכוננת למשחק מול הפועל בית שאן מתחתית הליגה. יוסף עוואדי: "משחק לא קל, המטרה היא רק ניצחון". אסלאם מוואסי שב לאימונים מלאים וצפוי לחזור לסגל בשבוע הבא.

באקה אל גרבייה תארח בשישי הקרוב במגרשה הביתי את הפועל בית שאן. הקבוצה המחודשת בבאקה עדיין לא הפסידה בסיבוב השני אך נעצרה בשבוע שעבר מול כפר כנא מולה סיימה בחלוקת נקודות בתום תיקו ללא שערים.

ינסו לחגוג שוב בבית / צילום: איהאם ג'בארין

המשחק האחרון אמנם לא מעודד מבחינת החלק ההתקפי של באקה שלא הצליח לכבוש ולהכריע, אך מנגד עבור החלק ההגנתי מדובר בהישג חשוב שהציב המאמן לשחקנים לפני פתיחת המשחק והוא לא לספוג שער שכן הגנת באקה נראתה במשחקים האחרונים רכה ולא מתואמת.

מבחינת שחקני הקבוצה, מי שחזר להתאמן לאחר היעדרות ארוכה הוא הקשר אסלאם מוואסי. מלבד הבשורה הנהדרת לבאקה ששחקן הבית המשמעותי שלה אט אט יחזור לכשירות מלאה, היא גם התבררה יחד עמו שהוא לא יזדקק לניתוח לאחר שסבל מקרע. מה שכן, היום הוחלט כי הקשר לא יכלל בסגל השבוע כדי לא לסכנו, אלא ימתין לשבוע הבא בו ייקח חלק במשחק לראשונה מאז חודש דצמבר.

בקרוב מאוד חוזר לשחק. מוואסי / צילום: איהאם ג'בארין

שחקן הקבוצה יוסף עוואדי אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "מכוונים למעלה, יש לנו מאמן עם דרישות גבוהות שהציב לנו מטרה אחת לנצח את המשחק הזה וזה מה שאנחנו רוצים להשיג".

על היריבה בית שאן שמינתה מאמנים חדשים ונמצאת במקום לפני האחרון: "אנחנו מתכוננים לכל משחק ומשחק מול כל קבוצה לא משנה מי היא ובאיזה מקום, גם אם נשחק מול מקום אחרון צריכים להתכונן בשבילם. אני לא נכנס לבעיות שלהם אבל הם יבואו עם מאמן חדש ואנרגיות חיוביות כדי להילחם, מצפה לנו משחק לא קל אבל נצטרך לעשות הכל כדי שנהפוך אותו לקל ונמשיך הלאה".

יוסף עוואדי / צילום: איהאם ג'בארין

#באקהאלגארבייה

כתבות נוספות