קבהא ערך בכורה במדי האלופה, אבו עביד ומהדי זועבי שיחקו מנגד בהרכב הצפוניים: תיקו 1-1 ברבע גמר הגביע

רבע גמר גביע המדינה: תיקו 1-1 במפגש הראשון בין קרית שמונה להפועל ב"ש בטרנר. קבהא פתח בהרכב האדומים וערך הופעת בכורה, איאד אבו עביד ומהדי זועבי בהרכב הצפוניים. שער חוקי לזכות האלופה נפסל.

עירוני קרית שמונה התארחה הערב(רביעי) באצטדיון טוטו טרנר למפגש הראשון מבין השניים שיערכו בין הקבוצות במסגרת גביע המדינה. בהרכב האדומים פתח לראשונה הרכש החדש מרואן קבהא יחד עם מהראן ראדי וחאתם עבד אלחמיד. מנגד, בהרכב קרית שמונה המשיך בין הקורות השוער מהדי זועבי ובנוסף אליו קיבל את הקרדיט בהרכב איאד אבו עביד. מוחמד שכר המוצהב ריצה עונש הרחקה.

האורחים הצפוניים שלטו בדקות הראשונות של המשחק וזה בא לידי ביטוי גם בשער יתרון מוקדם שכבש נייג'ל האסלביינק בדקה ה-30' מכדור ששלח סאן מנחם לראשו וננגח פנימה. אלו היו הדקות של קרית שמונה שהייתה העדיפה במגרש ושני ניסיונות של מילוש וסאן מנחם כמעט הכפילו את היתרון לזכותה.

מהראן ראדי

צילום: עובאדה אכתילאת

במחצית השנייה המשחק החל להתאזן ויחסי הכוחות החלו להשתנות כשבדקות הראשונות קיבלנו הצלה גדולה של השוער הצעיר שמנע מטוני וואקמה להשוות את התוצאה. בדקות אלו השתנו יחסי הכוחות על המגרש וזה בא לידי ביטוי גם בשער שכבש גיא מלמד מכדור ששלח לו טוני וואקמה אך נפסל בטענה שגויה לנבדל.

שש דקות לאחר מכן בדקה ה-69' שוב הצליחה באר שבע לאזן את התוצאה על הלוח כשמאור מליקסון שלא הצליח להיעצר אצל אמיר נסאר שנכנס כמחליף בשורות ק"ש ולאחר דאבל פס עם טוני נוואקמה כבש את שער השוויון המיוחל. בשש הדקות לאחר השער נותרה הקבוצה הצפונית בעשרה שחקנים בעקבות שני כרטיסים צהובים שספג שגיב יחזקאל אשר הובילו להרחקתו. האורחת אמנם הייתה בחיסרון מספרי אך הצליחה לשמור על תוצאת השוויון 1-1 שנותרה עד לשריקת הסיום.

בשורות קבוצתו של חיים סילבס בלט השוער הצעיר מהדי זועבי. אמנם השוער ספג שני שערים(אחד מהם נפסל) אך בנוסף אליהם רשם הצלות גדולות שהיו להן השפעה גדולה על תוצאת המשחק ואין ספק שזועבי אשר רושם את משחקו השמיני ברציפות בשער בעקבות פציעתו של השוער הראשון איתמר ניצן, לוקח את ההזדמנות בשתי ידיים על מנת להוכיח שמקומו בהרכב ראשון בליגה הבכירה.

כאמור שתי הקבוצות ייפגשו בשנית למפגש הגומלין כשבפעם הבאה הקבוצה הצפונית שלזכותה שער חוץ תהיה המארחת ותקווה להצליח במשימה הקשה שלה מול האלופה ואולי לעלות לשלב חצי הגמר.

מהדי זועבי

צילום: חליל חאדר

#הפועלבארשבע #עירוניקרייתשמונה

כתבות נוספות