אקסברד: "לא ניצלנו הזדמנות לצמצם את הפער, אנחנו מסתכלים קדימה ועוד נהיה חזק למעלה"

עידו אקסברד לאחר ההפסד של אחי נצרת: "לא ניצלנו הזדמנות לצמצם את הפער. לא מפחד מהציפיות ממני, אנחנו עוד נהיה חזק למעלה"

אחי נצרת רשמה את הפסד הבכורה תחת מאמנה החדש שלומי דורה אמש(שני) מול הפועל ת"א. אמנם היריבה לא התעלתה על אחי אך הצליחה לעמוד במשימה ולהוסיף עוד שתי נקודות למאזנה בפסגה. מנגד, אחי נצרת שוב מפספסת הזדמנןת לנצל את מעידות יריבותיה בצמרת והופכת את המאבק שלה לקשה הרבה יותר.

מי שעבורו זה היה מפגש מיוחד שכן לראשונה שיחק מול הפועל תל אביב במדיה פתח את העונה אך במדי היריבה שזכורה לו היטב מהעבר אחי נצרת. אקסברד אמר ליאללה ספורט על המשחק: "מאכזב, הייתה לנו פה הזדמנות לצמצם את הפער באופן משמעותי אבל לא הצלחנו לנצח. לפעמים גם תיקו מספיק אבל גם את זה לא הצלחנו לעשות אבל אנחנו מסתכלים על התוצאות האחרות וכבר חושבים קדימה, אנחנו עדיין בתמונה". 

על ההזדמנות שהייתה לו להבקיע: "אריק ינקו הציל כדור גדול שם, זה הכדורגל לפעמים זה נכנס ולפעמים לא ואני מאמין שבהמשך זה ייכנס". 

על היכולת המתמשכת והקושי של אחי במשחקים האחרונים: "אני חושב שאם ראו את המשחק ברוב המשחק אנחנו שלטנו, הפועל ת"א הייתה מאחורי הכדור. ראו שאנחנו היינו משמעותיים ובאנו לנצח, אין פה משהו מתמשך אלא משהן שקורה. מפסידים ומסתכלים קדימה לעבר המשחק מול קטמון בשישי אין זמן להסתכל אחורה.

 עידו אקסברד 

על המפגש האישי עם קבוצתו לשעבר הוסיף: "רגיל, בסך הכל הייתי שם חצי שנה ועברתי תקופה יפה אני מאחל להם בהצלחה וכל הכבוד להם זה הכל".

הציפיות ממנו באחי נצרת: "לא מפחד מהן ומודע אליהן, באתי כדי לעלות ליגה ונמשיך חזק אני מאמין שלאט לאט זה יתחבר אנחנו עדיין בתמונה. כשכולם יהיו בריאים ויהיה לנו סגל מלא אנחנו נהיה חזק למעלה". 

על הפער מהמוליכות הוסיף: "לפני שבוע הפער היה שמונה והיום הוא שש, נכון שיכלנו לצמצם אותו לחמש ואפילו לשלוש אבל יש עוד הרבה נקודות והרבה משחקים. אמנם המיקום שלנו רחוק בטבלה אבל היא לא מעניינת כרגע כי ההבדל מהמקום השלישי לשביעי הוא נקודה שתיים לא יותר מזה, נמשיך לעבוד ואני מאמין שיהיה בסדר" 

 אסקברד מול ידין

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 

#אחינצרת

כתבות נוספות