כפר מנדא הגדילה פער מהפסגה וחלום העלייה מתרחק: "נשחק משבוע לשבוע על מקום שני ונחכה לנס"

האם התיקו מול טמרה הוציא את כפר מנדא ממירוץ העליה? שאדי חמודה: "איבוד הנקודות היה קשה, לא ציפינו לזה. נשחק על מקום שני מממשחק למשחק ונקווה לנס".

אחרי שסיימה בתיקו במשחק האחרון נגד צעירי טמרה, הגדילה כפר מנדא את הפער מהמוליכה כאוכב ל-9 נקודות. התיקו האחרון למעשה הפך את המשימה לקשה יותר כשפער של 9 נקודות בליגה ב' הוא כמעט בלתי ניתן לצמצום ובמיוחד כשאנחנו נמצאים בסיבוב השני של הליגה.

כפר מנדא מתכוננת השבוע לעוד משחק קשה והפעם היא תפגוש את מכבי נחף. בקבוצה מסבירים שמרגע זה "אנחנו משחקים ממשחק למשחק" כשהדבר החשוב ביותר מבחינתם בשלב הזה הוא לנצח ולקוות שכאוכב תאבד נקודות עד למפגש בין שתיהן.

שוחחנו עם שחקן הקבוצה שאדי חמודה על מצבה של כפר מנדא. איבדתם שתי נקודות חשובות בשבוע האחרון, איך התחושה אחרי המשחק המכריע הזה?

"התחושות קשות מאוד, אנחנו צריכים לשחק עכשיו רק ממשחק למשחק וחושבים בינתיים על מקום שני ומחכים שאולי יקרה משהו בלתי רגיל".

שאדי חמודה

אפשר להגיד שכפר מנדא משלימה עם העובדה שהיא לא תעלה באופן ישיר מהמקום הראשון? "איבוד שתי הנקודות השבוע היה מאוד קשה לנו ולא חשבנו שנאבד אותם, אבל הכל אפשרי. בינתיים נשחק על מקום שני ונחכה לנס, אולי כאוכב תפסיד אבל בינתיים משלימים עם זה שאנחנו רק ממשחק למשחק ורק במקום השני".

אתה חושב שהעונה הזאת עד לרגע זה הייתה קשה ותחרותית או שדווקא הייתה חלשה ולא תחרותית? "הליגה השנה אפילו יותר קשה מהשנה שעברה כי יש הרבה שחקנים מוכשרים שמשחקים בליגה הזאת. למרות שאנחנו במקום השני שום דבר לא נגמר כי להם ולנו יש עוד הרבה משחקים והליגה מאוד מאוד ארוכה"

איפה היו הטעויות בכפר מנדא? אתה שחקן מנוסה, מה היה חסר לכם?

"לא אסכם עכשיו כי העונה עוד לא נגמרה, בסוף העונה נדבר והיו הרבה טעויות שעשו ואחת הבולטות שבהן היא הסגל הקצר שהיה לנו מתחילת העונה".

עשו רכש מאוחר מדי? אחד החיזוקים הטובים שהגיעו לקבוצה ראמי דאהר

צילום: נזיה סולטאן

#כפרמנדא

כתבות נוספות