בגלבוע מרוצים מהתיקו מול אום אל פחם: "תוצאה מצוינת, אין לפאיק על מה להצטער הוא נתן כבוד".

בגלבוע מרוצים מהתיקו מול אום אל פחם ושער השוויון שכבש מחאמיד: "אם היו נותנים לי תיקו לפני המשחק לא היינו עולים בכלל, תוצאה מצוינת בשבילנו. פאיק? אין לו על מה להצטער, הוא נתן כבוד. הבאנו אותו כדי שיכבוש שערים". קנוואתי סובל מפציעה ונמצא בספק למשחק הקרוב מול קרית אתא. 

בגלבוע הביעו שביעות רצון רבה מהמשחק האחרון בו סיימו בתיקו ביתי מול אום אל פחם. בגלבוע אמנם לאורך חצי העונה האחרונה לא היו יציבים ועברו תקופת משבר, אך במשחקים האחרונים חזרו להוכיח את הכוח והפוטנציאל הטמון בקבוצה ובעיקר בחלק ההתקפי בו נמצאים מוחמד פודי, מוחמד קנוואתי, פאיק מחאמיד ומי שעובד איתם בשיתוף פעולה מוצלח ממרכז המגרש הם עפיף נזאל ומוחמד מחאמיד שמהר התברר כתגלית העונה של הקבוצה מהתענכים. 

לירן דניאל מנהל קבוצת אסי גלבוע אמר ליאללה ספורט על המשחק האחרון: "האווירה אחרי המשחק היא מצוינת, זו תוצאה מצוינת מבחינתנו לבוא למשחק כזה נגד קבוצת צמרת כמו אום אל פחם עם כל הכוכבים שלהם והתקציב האסטרונומי שהשקיעו ועוד הם באו אחרי ניצחון ומאמן חדש מנוסה. אם היו נותנים לי את התיקו הזה לפני לא היינו עולים לשחק בכלל, זו תוצאה מצוינת בשבילנו". 

שחקני הקבוצות בפתיחה / צילום: איהאם אנוואר  

על החלק ההתקפי של קבוצתו בו בולטים פודי, קנוואתי ופאיק שמצטיינים במשחקים האחרונים אמר: "קנוואתי, פאיק פודי וכל שחקני המגזר אצלנו לפני שהם שחקנים מצוינים הם אנשים מצוינים שאוהבים לעבוד ואני שמח שהם באים על שכרם ומבקיעים, מבשלים ומשחקים טוב". 

על השער שכבש מחאמיד הוסיף: "נכון שזה קבוצת בית שלו וזה מובן מאליו ויפה שלא חגג אבל אין לו מה להצטער, זה מראה על הערכה וכבוד לבני העיר והחברים שלו אבל הוא משחק בקבוצה אחרת ועושה את העבודה שלו. הבאנו אותו כדי לתת גולים". 

כאמור פאיק אחראי על שלושה מתוך סך שערי הקבוצה. יחד עם קנוואתי, פודי ומוחמד מחאמיד הם כבשו 16 שערים מתוך סך מאזן של 26 השערים אותה כבשה אסי גלבוע מתחילת העונה. 

פאיק מחאמיד / צילום: איהאם אנוואר ג'בארין בהקשר החלק ההתקפי של הקבוצה ושיתוף הפעולה בין השחקנים אמר מחאמיד בעצמו: "יש לנו חלק התקפי מהטובים ביותר בליגה, אנחנו לא חוששים מאף קבוצה".  

בנושא אחר, חלוץ הקבוצה מוחמד קנוואתי סובל ממתיחה מהמשחק האחרון וכמו כן במהלך היממה האחרונה עבר טיפול בכף ידו כאשר סובל משבר באצבע שטופל באמצעות גבס פלסטיק מיוחד. בעקבות הפציעה החלוץ נמצא בספק למשחק הקרוב שמצפה לקבוצתו מול קרית אתא וסיכוי גבוה שלא ישותף על מנת לא להחמיר את פציעתו.

בנושא זה אמרו בקבוצה: "קנוואתי הוא שחקן מאוד חשוב לקבוצה ואנחנו לא נסכן אותו לרגע, הבריאות שלו לפני הכל אנחנו מעדיפים שיפסיד משחק אחד ולא שאנחנו נפסיד אותו אחר כך לכל העונה". 

לסיום התייחס מנהל הקבוצה למשחק הקרוב שמצפה להם בשישי מול קרית אתא יריבתם לתחתית: "עשינו חיזוקים טובים בחלון והמשחק הקרוב הוא בשבילנו משחק על שש נקודות, לא רוצים להסתבך בתחתית ואם ננצח אותו אנחנו נסתכל למעלה לעבר הפלייאוף העליון אבל מצפה לנו משחק קשה מאוד. אם נפסיד את המשחק הזה זה כאילו לא עשינו כלום במשחק הקודם" 

מוחמד קנוואתי

#הפועלאסיגלבוע #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות