הערב: האם אחי נצרת תנצח את הפועל ת"א בפעם השנייה העונה? אקסברד: "עוד משחק בשבילי"

הערב: אחי נצרת מול הפועל תל אביב במאבק על מקומה בצמרת. אקסברד לקראת המפגש עם האקסית: "זה עוד משחק בשבילי, אחי נצרת חשובה לי עכשיו". 

אחי נצרת תארח הערב בעילוט את המוליכה הפועל ת"א למשחק המרכזי של המחזור ה-21 בליגה הלאומית. משחק זה יהווה צומת דרכים חשוב מאוד לשתי הקבוצות כאשר שלומי דורה וחניכיו ינסו להתקרב לצמרת הליגה ולהציל את הסיכויים להיאבק על הכרטיס לליגת העל העונה. מנגד, הפועל ת"א תנסה לנצל את מעידת כפר סבא ומרמורק שרודפות אחריה ולפתוח פער בפסגה. שתי הקבוצות עברו מתיחות פנים רציניות כאשר שתיהן צירפו ארבעה שחקנים. אחי מצדה עצרה את רצף התוצאות הלא טובות במשחקים האחרונים כאשר ניצחה במשחק חוץ את נשר נעלת הטבלה וחעומתה ת"א הפסידה במשחק האחרון להפועל עפולה.

חוזר לסגל. אבו זייד

צילום: איהאם ג'בארין 

לשחקנים החדשים תחת מאמנם החדש שלומי דורה באחי נצרת תהיה הזדמנות לשחק מול הקהל הביתי בעילוט והם ינסו לשכוח מהתקופה שעברו לפני הגעתו של דורה. אין ספק שבקבוצה מייחלים שהניצחון בבכורת שלומי דורה תהיה נקודת מפנה בתוצאות הקבוצה ויצליחו לחבר רצף של ניצחונות בדרך חזרה לצמרת. לרשותו של שלומי דורה יהיה הרכב כמעט מלא בלי מואמן סאלח שככל הנראה לא יחזור לשחק העונה כמו כן המאמן יקבל את חסן אבו זייד שחוזר מעונש הרחקה זכר להפסד נגד חדרה ואגב, גם בשבילו מדובר במפגש מעניין שכן שיחק בבפועל תל אביב בעונה שעברה בליגת העל. 

לחלוץ החדש ישן של אחי, עידו אקסברד, מצפה משחק מיוחד גם אם הוא ממעיט מההתלהבות. עידו כזכור שיחק שבוע שעבר ואף כבש את שער הניצחון מול נשר, אך מחר זה יהיה משחק מיוחד כאשר יפגוש את האקסית שלו במדיה פתח את העונה. 

עידו התייחס למשחק שמצפה לו: "זה עוד משחק בשבילי, נכון שחוויתי חצי עונה יפה בהפועל אבל אני כיום כל כולי באחי נצרת וחשובה לי הצלחתה. כמובן שזה משחק חשוב לכל הקבוצה כדי לסמן שיצאנו מהמשבר והתחלנו דרך חדשה".

 אקסברד בימים יפים באחי נצרת בעברו

על התאקלמותו המחודשת באחי הוסיף: "אני עברתי באחי נצרת את העונה הכי טובה שלי בקריירה ואני חוזר אליה כדי לעזור לה להצליח. אני מכיר את כל המערכת ומאוד מחובר אליה ולקהל ככה שנכנסתי ישר לעניינים".

עידו הצטרף עם שלושה שחקנים חדשים נוספים לקבוצה: "אנחנו עובדים קשה כדי להתחבר ביחד כמה שיותר מהר כדי להביא את התוצאות שמצפים מאיתנו, מקווים שאכן נצליח להשיג את המטרה הנדרשת".

אחי נצרת תנסה לנצח את הפועל ת"א בפעם השנייה העונה כאשר היא ניצחה אותה 2-0 בסיבוב הראשון. עידו היה אז בצד המפסיד ומחר הוא מאוד רוצה להיות בצד המנצח כשהוא יודע שללא תמיכת הקהל הביתי זה יהיה מאוד קשה: "אני קורא לכל הקהל לבוא לעילוט ולתמוך בנו, אנחנו יודעים את חשיבות הקהל שלנו בעילוט ויודעים שהפסדנו הרבה נקודות בבית אבל עובדים מאוד קשה כדי לתקן את המצב. הקהל הביתי מאוד חשוב לנו".

הרכב משוער: גד עמוס, נאיל חוטאבא, אכרם שריח, פטי, אחמד שעבאן, חסן אבו זייד, אמג'ד סלימאן, שלומי חנוכה, הישאם כיואן, עלאא בכר ועידו אקסברד.

#אחינצרת

כתבות נוספות