משחק העונה בליגת העל ייצא לדרך הערב: אלחמיד עשוי לפתוח בהרכב ב"ש, קבהא נכלל בסגל לראשונה

משחק העונה בליגת העל ייצא לדרך הערב: אלחמיד עשוי לפתוח בהרכב ב"ש יחד עם ראדי וטאהא, קבהא נכלל בסגל לראשונה.

משחק העונה המרתק של ליגת העל ייצא לדרכו הערב באצטדיון נתניה במסגרת המחזור ה-21 של ליגת העל במסגרתו יתמודדו מכבי תל אביב מול הפועל באר שבע כאשר שתי הקבוצות נפגשות בקרב על המקום הראשון כאשר ניצחון של כל אחת מהן יציב אותה בפסגת טבלת הליגה. הפועל באר שבע ניצבת כעת במקום הראשון כשבמאזן הנקודות שלה היא מקדימה את מכבי תל אביב בשתי נקודות בלבד.

מאמן האלופה ברק בכר יודע היטב שצריך להיזהר מפני ההתקפה המצוינת של היריבה כך שמכבי תל אביב היא הקבוצה בעלת אופי ההתקפה מהחזקים ביותר בליגה ומבחינת איום על שער היריבה הם מחזיקים בסטטיסטיקה הגבוהה ביותר בליגה. על אף הנתון המדובר, בשמונת משחקי הליגה האחרונים בין שתי היריבות הגדולות בכדורגל הישראלי בעת החדשה הצליחה מכבי תל אביב לנצח רק פעם אחת.

מבחינת הרכבי הקבוצות, ברק בכר לא ירצה שאותה פעם בו ניצחה מכבי תלא ביב תחזור גם היום והוא חושב על מערך של שלושה בלמים מה שיגרום לדן איינבינדר לאבד את מקומו לטובת חאתם עבד אלחמיד, השחקן שצפוי לפתוח בהרכב וינסה לשכוח מהמשחק שלו נגד מכבי תל אביב בסיבוב הראשון כאשר הורחק בכרטיס אדום. בנוסף, הבלם לואי טאהא עשוי לפתוח בהרכב המוליכה ולהמשיך לקבל את הקרדיט יחד עם הקשר מהראן ראדי שיופיע בפעם ה-19 העונה בליגה במדים האדומים. בעוד שהכוכב הבא של בירת הנגב, מרואן קבהא, יצפו בשריקת הפתיחה מהספסל.

יקבל דקות ראשונות במדים האדומים. קבהא

צילום: מועדון הפועל באר שבע

מעבר לכדורגל עוד מפגש טעון מצפה לנו היום בנתניה, במיוחד עבורו של מרואן קבהא שמנע מחניכיו של בכר לעלות בתחילת העונה לליגת האלופות, יחד עם קבוצתו לשעבר מאריבור הסלובנית, והצטרף לשורות האלופה בחלון ההעברות של ינואר. קבהא החליט לשים קץ לסאגה ולחתום בהפועל באר שבע למרות שההתלבטות אצלו הייתה גדולה ובמהלך התקופה בה היה צריך לקבל החלטה על עתידו זכורה היטב התנהגות חלק מאוהדי היריבה שתעמוד מולו היום שריססו כתובות המתנגדות למעבר שלו אליהם ואף חזרו על כך באימון האחרון של מכבי תל אביב כשקראו נגדו קריאות פוגעות.

#הפועלבארשבע #מרואןקבהא

כתבות נוספות