טל בנין: "מחכה להודעה מהקבוצה בעניינו של אברהם פאס"

טל בנין: "אם נמשיך בדרך הזו הנקודות גם יגיעו. אברהם פאס? מחכה להודעה מהקבוצה בעניין שלו"

סכנין השלימה אמש מול הפועל חיפה מאזן שלילי של שלושה הפסדים רצופים תחת מאמנה החדש טל בנין. הקבוצה שעברה מתיחת פנים במהלך חלון ההעברות בינואר ואכן הראתה זאת על כר הדשא, נותרה עם המחמאות בלבד ולא עם התוצאות ומזה שלושה משחקים רצופים לא הצליחה לאסוף נקודות, מה שהרחיק אותה באופן משמעותי מהמקום שמוביל לפלייאוף העליון ולעומת זאת תחתית הליגה והקו האדום נראים קרובים מתמיד. 

מאמן הקבוצה טל בנין התייחס להפסד אמש ואמר: "יש לנו שחקנים איכותיים וצירפנו שחקנים איכותיים שעשו גם תחרות. עשינו הכל על מנת לנצח, הדרך שלי היא לא 'לבוא כדי לא להפסיד' ראינו היום קבוצה ששיחקה כדורגל. בסופו של דבר אנחנו לא סופרים מצבים שהגענו אליהם אלא נקודות ונקודות אין לנו ואני מאמין שאם נמשיך בדרך הזו הנקודות גם יגיעו".

על ההגנה: "טעויות כולם עושים, לוקח את האשמה עליי מכל המשחקים האחרונים. אנחנו מנסים כל מיני וריאציות בהגנה עד שנמצא את הנוסחה הנכונה. אני גאה בכל השחקנים על הדרך שהם שיחקו היום ועל הלחימה ומניח שהכל יהיה בסדר בעתיד" 

 עלאא אבו סאלח מול מאמון קשוע

צילום: מועדון בני סכנין 

על מאזן הנקודות של הקבוצה: "לוקח את זה בחשבון שלא אספנו נקודות. אנחנו פה כדי להישאר וסכנין עוד תיראה הרבה יותר טוב ומחוברת. אני לא משחק בנדמה לי, למצב הזה הגענו ביחד וגם נצא ממנו ביחד, נכנסתי לשחקנים ועודדתי אותם אחרי המשחק כי נורא קל להוריד את הראש אחרי רצף הפסדים אבל זו לא הדרך שלי וזה לא מה שאגרום להם להרגיש". 

בעניין אברהם פאס אמר המאמן: "אני מחכה להודעה מהקבוצה בעניין הזה זה לא תלוי בי, מבחינתי הוא לא היה לרשותי מהרגע שהגעתי ועד היום ואני מתייחס כרגע רק למי שברשותי". כאמור עניין פס החל לצבור תאוצה מאז העימות של הקשר עם היו"ר מוחמד אבו יונס בעקבות הפרשה שמתנהלת סביבו. כמו כן הוא לא נכלל בסגל הקבוצה גם אמש בנוסף לעובדה שלא הגיע כלל למגרש ותשובתו של בנין מחזקת את הנושא שבסכנין צריכים לקבל החלטות בעניין הבלם. 

 אברהם פאס

צילום: מועדון בני סכנין 

על ההתמודדות האישית שלו מול הפועל חיפה: "אני לא עושה מזה עניין, זו מערכת שיקרה וחשובה לליבי וזוכר תמיד את האנשים שעזרו לי להתפתח ומאיפה הגעתי". 

על הסגל הארוך שיש בקבוצה: "לא חושב שיש מישהו בספסל שלא מתאים לקבוצה, המתיחות עכשיו הרבה יותר גדולה וזה גורם להם להוציא מעצמם יותר". בהקשר זה מי שלא שותפו אמש במהלך המשחק הם מרון גאנטוס ואמיר חלאילה. כמו כן איהב גנאים ומידו בדארנה נותרו מחוץ לסגל. 

 מאמינים בו ויש ממנו ציפיות. אלקרינאווי 

צילום: מועדון בני סכנין 

בנושא אחר ומחוץ לכר הדשא, ארגון האוהדים של הקבוצה ממשיך במחאתו כאשר מספר אוהדים המשויכים לו הגיעו אמש לרחבי האצטדיון מלווים בשלט עליו כתוב "לא תכניעו אותנו, המורחקים איתנו" כאות מחאה על חברי הארגון שהורחקו מהמגרש כאשר חלקם הורחקו עד תום עונת הכדורגל לאחר ששהו במעצר ובחקירות. 

 אוהדי סכנין במחאה 

#בניסכנין

כתבות נוספות