ערערה ניצחה את נג'ידאת: מאמן המארחת חאלד איוב נטש את המגרש תוך כדי משחק, בערערה חגגו ומתקרבים לצ

ערערה ניצחה 2-0 את מכבי נג'ידאת: עיסא נג'ידאת ניצח את קבוצתו הביתית משערים של מג'ד גיש וואליד סידאווי. חאלד איוב מאמן מכבי נג'ידאת נטש את המגרש בדקה ה-80' ובפעם השנייה העונה מאמן עוזב את מכבי נג'ידאת תוך כדי משחק.

הפועל בני ערערה עארה יצאה אמש(שבת) למפגש מול מכבי נג'ידאת למשחק במסגרת המחזור ה-19 של ליגה ב' צפון ב'. המפגש בין השתיים הפך למסקרן ביותר ולא רק בעקבות המחזורים האחרונים של שתי הקבוצות בליגה שעשו הישגים נפלאים אלא גם בגלל מי שעומד על הקווים ובפרט בצד ערערה כאשר מדובר בעיסא נג'ידאת תושב הכפר נג'ידאת אשר אותו מייצגת הקבוצה מולה התמודד.

מבחינת המשחק עצמו, ערערה הייתה השולטת ברוב דקות המשחק והשליטה שלה באה לידי ביטוי כבר בדקה ה-30' כשמג'ד גיש כבש את השער הראשון לזכות האורחת מכדור ששלח לו ואליד סידאווי ובתוצאה זו הסתיימה גם המחצית הראשונה.

שחקני ערערה חוגגים

במהלך המחצית השנייה התרחש האירוע המעניין ביותר כשבדקה ה-80' מאמן מכבי נג'ידאת חאלד איוב החליט לנטוש את המגרש תוך שהוא מודיע שלא נשאר יותר בקבוצה. כזכור, אירוע זהה קרה עם נג'ידאת העונה כשמאמנה הקודם מאיר ארמה עשה את אותו הדבר כשנטש את המגרש והתפטר מאימון הקבוצה במחצית.

בזמן המקרה על הקווים, התרחש גם מקרה בתוך כר הדשא כשמג'ד גיש כובש השער הראשון של ערערה הוכשל ברחבה על ידי מחמד עמרי שחקנה של נג'ידאת וקיבל כדור עונשין מאחד עשר מטרים. עוד לפני שואליד סידאווי הספיק לבעוט את הכדור ולהכניס אותו לרשת שחקנה של נג'ידאת הורחק בכרטיס אדום בעקבות דין ודברים מול השופט.

בזמן שערערה הכפילה את היתרון נג'ידאת נותרה בעשרה שחקנים אך כעבור דקות בודדות היא ספגה מכה נוספת ושחקנה מוחמד זכי ספג גם הוא את הכרטיס האדום ונג'ידאת סיימה את המשחק הזה ללא מאמן עם שני שחקנים מורחקים. מנגד, בערערה חגגו ניצחון שמשקף את היכולת המצוינת שמפגינה לאחרונה הקבוצה המחודשת של עיסא נג'ידאת ששלחה תמרור אזהרה לכל הקבוצות שיגיעו לשחק מולה גם בהמשך הליגה.

המאמן חאלד איוב אמר על המקרה בו נטש את המגרש: "חבר הנהלה אמר לי תוך כדי משחק שאני סיימתי את דרכי בקבוצה ובנוסף אליו נזרקו לכיווני עוד כמה מילים ואני אמרתי שאם אני סיימתי את דרכי אז למה לסיים את המשחק? אני עשיתי המון עבור הקבוצה הזו ובשלושה חודשים הצלחנו מאוד יחד. שוחחנו לאחר המקרה ואני עדיין שוקל את צעדיי לגבי ההמשך. בכל מקרה מאחל להם רק טוב".

חאלד איוב

בצד המנצח, המאמן עיסא נג'ידאת אמר: "היה לנו משחק חוץ קשה, התכוננו בצורה טובה מבחינה טקטית והצלחנו לעמוד במשימה הקשה הזו. הייתה התרגשות לשחק מול נג'ידאת אבל זה חלק מהכדורגל ובכדורגל צריך לנצח".

על סגל הקבוצה והמשחק הקרוב בו יפגוש לדרבי את קבוצתו האחרונה מכבי אכסאל: "יש לנו סגל צעיר וטוב. נתכונן למשחק הבא כמו שהתכוננו גם למשחק הבא, אנחנו חוזרים לשחק בבית וחייבים לנצח אותם בכדי לטפס עוד בטבלה. אני מרוכז רק בקבוצה שלי ורוצה לנצח כל משחק, לא משנה מי היריבה".

יש לו משימה קשה גם שבוע הבא. עיסא נג'ידאת

#בניערערהעארה #מכבינוגידאת

כתבות נוספות