מוחמד שכר ערך בכורה בהרכב ק"ש שספגה מהפך מצמד שערים של דיאא סבע בנתניה

ליגת העל: מוחמד שכר ערך הופעה בהרכב קרית שמונה, דיאא סבע הצטיין עם צמד משלו שהשלים מהפך על הצפוניים.

במסגרת המחזור ה-21 בליגת העל אירחה עירוני קרית שמונה הערב את מכבי נתניה במטרה להמשיך את המומנטום החיובי מהתקופה האחרונה. בסגל קרית שמונה שיחקו השוער מהדי זועבי, אמיר נאסר והפנים החדשות מוחמד שכר. מנגד, בצד נתניה עמד הכוכב שלה ומלך השערים של הליגה דיאא סבע.

מיד עם פתיחת המשחק אביב אברהם היה קרוב להדהים את הצפוניים עם שער מוקדם אבל סחט עצירה מדהימה מהשוער המצוין מהדי זועבי. מאז קרית שמונה הייתה יותר טובה והגיעה לשתי הזדמנויות רצופות לקראת סוף המחצית כאשר בראשונה שגיב יחזקאל טייל בהגנה של נתניה אך לא הצליח להכניע את דני עמוס ובשנייה מוחמד שכר סידר מצב נהדר להסלביינק שבעט מהאוויר ופגש את עמוס שוב מוכן כדי להדוף.

הגדיל את המאזן שלו. סבע

צילום: וואסים מוואסי

עם פתיחת המחצית השנייה קרית שמונה המשיכה את המגמה המצוינת והצליחה לעלות ליתרון בדקה ה-54׳ מריבאונד עוקצני של קרלוס קוויאר. בדקה ה-67׳ אסמאעיל ריאן החליף את מוחמד שכר ומיד עם כניסתו ניצל חור גדול בהגנה של נתניה ושחרר טיל אדיר מחוץ לרחבה אבל עמוס שוב הצטיין והדף את הכדור לעמוד.

בדקה-70׳ התחיל המופע של ערן לוי ודיא סבע כאשר לוי שממשיך להבריק בישל לסבע שלא היסס לאזן ל1-1. בדקה ה-80׳ ערן לוי שלח כדור מסחרר מ-80 מטר והשאיר את דיא סבע שמצא את הרשת והכניע שוב את זועבי. המהפכה הושלמה בתוך 10 דקות עם צמד של סבע שמעלה את מאזן השערים שכבש העונה ל-16 וצמד בישולים של לוי שעושה זאת בפעם התשיעית העונה.

#מוחמדשכר #דיאאסבע

כתבות נוספות