ליגה ב': זלפה השיגה ניצחון בתוך תוספת הזמן, כאוכב התקשתה אך השיגה ניצחון נוסף שמקרב אותה להשגת ה

ליגה ב': זלפה השיגה ניצחון בזכות שער מכריע בתוך תוספת הזמן, דבורייה ממשיכה להיצמד עם ניצחון משלה. במחוז המקביל כאוכב התקשתה אבל השיגה ניצחון יקר, ממב"ע ועראבה נפרדו בחלוקת נקודות.

צפון ב'

הפועל בני זלפה - הפועל סנדלה

לאחר שבועיים בהם לא שיחקה, אירחה זלפה את הפועל סנדלה גלבוע במטרה אחת ברורה והיא לפצות על ההפסד האחרון לנג'ידאת איתו יצאו לאותה פגרה ארוכה בת שבועיים. זלפה ידעה שדבורייה נושפת בעורפה וכל מעידה שלה עלולה לסבך אותה עוד יותר ולהצמיד בין השתיים.

מבחינת המשחק עצמו, מי שנותר מחוץ לסגל הוא עלי זאמל שריצה עונש הרחקת צהובים ובנוגע לחוליית ההתקפה וכאב הראש החיובי בבחירת ההרכב של נביל אמארה, מי שפתח על הספסל הוא החלוץ מייזר זועבי. עוד לפני תיחת המשחק בירכה הנהלת זלפה בירכה את שחקנה של סנדלה סעיד שלבי אשר שיחק בזלפה בעונה שעברה ואף בפתיחת העונה הנוכחית.

החל מפתיחת המשחק היה נראה שסנדלה נערכה היטב להתמודדות מול זלפה, הסתגרה והקשתה על המארחת להגיע לנצל מצבים כאשר זו מצידה הגיעה למספר מצבים מסוכנים מאוד אך רשמה כמה החמצות שהייתה עלולה לשלם עליהם ביוקר, אלא שבתוך תוספת הזמן כשהמשחק כבר היה נראה גמור מי שהצליח להעניק ניצחון ענק לקבוצתו הוא וסים עבאס ששלח בדקה ה-91' כדור שהגיע אליו מקרן ובנגיחה הכניס אותו פנימה ומנע מזלפה לצמצם את הפער בצמרת.

בזלפה יצאו מרוצים

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מכבי אכסאל - מ.ס דבורייה

קבוצתו של חנא פרהוד שהצליחה לחזור למסלול הניצחונות בשבוע שעבר, יודעת שעליה לשמור על הרצף החיובי ולא לאפשר לער מהמקום הראשון לגדול. מי שחזרו לסגל הקבוצה הם אבי מלכה ואבי עמוס על אף שבקבוצה שוקלים לקנוס אותו על אירועי השבועיים האחרונים בהם לא הגיע למשחק ליגה על דעת עצמו. מנגד, נעדרו עדי אלישע ומוחמד חג'יר.

דבורייה הצליחה לעלות ליתרון כבר בדקה ה-30' כאשר הייתם מחאג'נה הכניס לרשת האורחת כדור ששלח לו חמאדה ג'בארין. מחאג'נה השלים צמד משלו בדקה ה-90' ודבורייה יצאה מרוצה מכך שהשיגה עוד ניצחון ממשחק לא פשוט שמשאיר אותה חזק בתמונה.

שחקני דבורייה חוגגים את השער

צילום: עובאדה אכתילאת

במשחקים נוספים שהתקיימו במסגרת המחזור מכבי עין מאהל ניצחה 2-1 את מכבי ריינה ואיחוד בני כפר קרע ניצחה 3-1 את הפועל דלית אל כרמל. נג'ידאת וערערה ייפגשו היום וישלימו את משחקי המחזור.

צפון א'

הפועל כאוכב 4 - 3 בית״ר נהריה מוליכת הטבלה, הפועל כאוכב, אירחה את בית״ר נהריה במשחק שעל הנייר נראה קל מבחינת המקומיים אבל המציאות הייתה שונה כאשר האורחים מנהריה הצליחו לעלות ליתרון מוקדם לאחר התחלה חלשה מאוד של כאוכב. מי שהחזיר את כאוכב למשחק היה אסעד עמאשה המצוין שהצליח לכבוש צמד עוד לפני הירידה למחצית וכאוכב ירדה לחדרי ההלבשה ביתרון 2-1.

במחצית השנייה חניכיו של סאלח נמארנה השתפרו פי הרבה והצליחו להוסיף שני שערים שכבשו מוחמד זידאן ויזן נסאר. זה לא היה הסוף כי בית״ר נהריה הציגה מצידה משחק גברי וכדורגל יפה, למרות שנותרה בעשרה שחקנים נהריה הצליחה לצמק את התוצאה ל4-3. משחק רב שערים מדהים קיבלנו בכאוכב וניצחון נוסף למוליכה שממשיכה לדהור למרות היכולת הבינונית.

שחקני כאוכב

צילום: רמזי אבו אל היג'א

מ.ס בני ממב״ע הגולן 2-2 אחווה עראבה במשחק דרמטי וסופר מעניין אירחה היום (שישי) ממב״ע הגולן את אחווה עראבה. בני הגולן הייתה עדיפה ברוב חלקי המשחק והגיעה למספר הזדמנויות כבר בדקות הפתיחה ובדקה ה-18׳ עאמר אבו ג׳בל העלה את המארחים ליתרון 1-0 אחרי מסירת עומק מצוינת של ג׳ואד אבו סאלח, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית.

בחצי השני בני ממב״ע המשיכה להיראות עדיפה ובדקה ה-65׳ ג׳ואד אבו סאלח הפעם בעצמו נגח מצוין לרשת לאחר הרמה מצוינת של ביאן אבו ג׳בל. בעוד שכל מי שנכח בטובא חשב שממב״ע תשיג את מלוא הנקודות במשחק, לשחקנים של עראבה היה עדיין מה להוכיח כאשר יחיאל צגאי הצליח לצמק ל2-1 בדקה ה-73׳ לאחר שהקוון אישר את השער בטענה שהכדור עבר במלוא היקפו את קו השער של אייל ואקרט. 5 דקות לפני סיום המשחק אותו שחקן, יחיאל צגאי, השלים צמד והצליח לאזן מהנקודה הלבנה מה שגרם לשחקני ממב״ע להתפרץ לעברו של השופט בטענה שהפנדל לא היה מוצדק ובסיום האירועים השופט הרחיק את ג׳ואד אבו סאלח בכרטיס אדום. 2-2 בתום משחק סופר דרמטי בטובא.

במשחקים נוספים שהתקיימו במסגרת המחזור הפועל בועיינה ניצחה 4-2 את מכבי נחף, מעלות תרשיחא הפסידה 2-1 לאחי עכו, ואיחוד בני סמיע יצחה נפרדה בתיקו 0-0 מול צעירי כפר כנא. היום ייפגשו מכבי שפרעם מול מג'דל כרום ואחווה כפר מנדא מול צעירי טמרה למשחקים שישלימו את המחזור.

#הפועלכאוכב #בניממבעגולן #הפועלבניזלפה #הפועלסנדלהגלבוע #דבורייה

כתבות נוספות