הפסד שלישי ברציפות לסכנין וטל בנין: נכנעו 1-0 להפועל חיפה

בני סכנין הפסידה 1-0 להפועל חיפה משער של גל אראל בדקה ה-80' ונותרה במרחק שש נקודות מהקו האדום, מה שעלול להצטמצם בתום משחקי המחזור. סכנין השלימה מאזן של שלושה הפסדים משלושה משחקים בראשות מאמנה החדש טל בנין.

בני סכנין התארחה היום(שבת) בסמי עופר למשחק מול הפועל חיפה שפתח את סדרת משחקי המחזור בליגת העל. למפגש הזה הייתה חשיבות רבה מעבר לעובדה שסכנין תחת המאמן טל בנין כבר רשמה שני הפסדים רצופים ואם לא תאסוף נקודות היא עלולה למצוא את עצמה בתחתית, אלא גם בעקבות עברו הגדול של בנין בהפועל חיפה שהפך את המפגש הזה למסקרן הרבה יותר.

טל בנין מול שחקני בני סכנין

המחצית הראשונה אמנם הסתיימה מאופסת, אך לא שיקפה את כמות המצבים אליהם הגיעה סכנין כאשר באחד עשר הפותחים של בנין היו הרבה פנים חדשות ביניהן יובל אבידור, אנטוניו מרשיץ' ועוביידה חטאב. בנוסף מי שחזר לחוליית ההגנה שלה הוא הבלם עלאא אבו סאלח אך מי שנעדר ממנה הוא סארי פאלח כמו גם חאלד חלאילה שריצה עונש הרחקת צהובים ולא היה חלק מהסגל. אם כך, בסכנין היו פנים חדשות תרתי משמע כשהקבוצה הגיע למספר מצבים מסוכנים שהיו קרובים מאוד לכיבוש אך אבידור ופושה החמיצו הזדמנויות להעלות את קבוצתם ליתרון.

עם פתיחת המחצית השנייה נרשם ניסיון מסוכן ראשון להפועל חיפה כשגילי ורמוט שלח כדור מסוכן שנעצר במשקוף ובכך נמנע שער היתרון לזכות המארחת. בדקה ה-65' סכנין ניסתה את שלה כשפיראס מוגרבי שלח בעיטה חזקה ממחוץ לרחבה אך שטקוס שוער האורחת רשם עוד הצלה נפלאה. בדקות אלו גם ביצע טל בנין חילוף ראשון כשהכניס את תמבי סגס במקומו של אנטוניו מרשיץ'.

מרשיץ' מודה לקהל המקומי

סכנין המשיכה לנסות ולחפש את השער שלה כשמספר דקות לאחר החילוף של מרשיץ' שוב ראינו ניסיון בבעיטה חופשית שכמעט וצלח, כמו כן יובל אבידור מצידו רשם החמצה נוספת כששלח החוצה כדור מצוין שקיבל ממוגרבי בתוך הרחבה.

בדקה ה-72' טל בנין הכניס להופעת בכורה את הרכש החדש עמקראן אלקרינאוי במקומו של שלומי אזולאי. כשלוש דקות לאחר מכן הפועל חיפה רשמה מצדה החמצה ענקית כשעדן בן בסט נגח כדור לשער של קנדיל אך השוער רשם הצלה גדולה והדף את הכדור המסוכן והקרוב.

בדקה ה-80' הפועל חיפה הצליחה לעלות ליתרון שחיפשה משער של גל אראל שנכנס מספר דקות לפני כן כמחליף. אראל שלח שקיבל מדור מלול ופשוט חלף על פני הגנת סכנין והתגלגל פנימה. בדקה ה-85' בני סכנין ניסתה מצדה להשוות כשעמראן אלקרינאוי שלח כדור מצוין לעידן שמש אך הוא שלח אותו החוצה.

בני סכנין אמנם נראתה אחרת לחלוטין ממה שהתרגלנו לראות בשבועות האחרונים, אלא שמתיחת הפנים שעשתה לה והשיפור המקצועי לא סייעו לה לנצח את המשחק הזה או לפחות לחלץ ממנו נקודה. בסכנין יכולים להישאר עם המחמאות, אך לבכות על ההחמצות הרבות בעיקר במחצית הראשונה.

#בניסכנין

כתבות נוספות