חלוקת נקודות בתום תיקו ללא שערים בין באקה אל גרבייה להפועל כפר כנא

ללא הכרעה: כפר כנא ובאקה אל גרבייה נפרדו בתיקו ללא שערים. פאיד חסון: "הגענו להזדמנויות אבל לא הצלחנו לכבוש, שיחקנו מול אחת הקבוצות הטובות בליגה".

במסגרת המחזור ה-18 בליגה א׳ צפון התארחה עירוני באקה אלגרבייה אצל הפועל כפר כנא לאחר ששתי הקבוצות חזרו למסלול הניצחונות במחזור הקודם. המשחק נפתח בקצב איטי וכבר מדקות הפתיחה אפשר היה לראות ששתי הקבוצות רוצות קודם כל לא לספוג שערים ולשמור על רשת נקייה.

לאחר כעשר דקות משריקת הפתיחה דלה ימפולסקי ניסה להכניע את בשאר דאהר אבל השני קלט את הכדור בקלות. בדקה ה-20׳ ואיל חרבאוי, הרכש החדש של כפר כנא שלח כדור חזק שעבר מעל לשער של האורחים מבאקה. חמש דקות לפני סיום המחצית הגיעה ההזדמנות המסוכנת היחידה במחצית הראשונה כאשר מוטי מלכה נגח מקרוב ומייקל חכים הדף את הכדור לקרן שהוגבהה מיד ליצחק נאש שנגח גם הוא את הכדור אבל החטיא את המסגרת.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

במחצית השנייה שום דבר לא השתנה והמשחק המשיך להיראות איטי וללא איומים ממשיים של שתי הקבוצות מלבד ניסיונות בודדים שלא היו מסוכנים. כרבע שעה מפתיחת החצי השני הגיע המצב המסוכן ביותר מראשו של הבלם באסל טאהא אחרי שזינק לכדור הקרן שהרים אמיר נפאע ונגח את הכדור לקורה.

שני המאמנים ביצעו חילופים על מנת לשפר את צורת המשחק ולנסות להכריע אותו אבל למחליפים דוגמת חסיב אבו רוקן אקס באקה אלגרבייה שחיזק את הפועל כפר כנא ומתן לזמי מהפועל באקה אך שתי הקבוצות לא השיגו את השינוי המיוחל.

שחקני באקה וכפר כנא

בדקה ה-81׳ מוטי מלכה ניגש לבעוט כדור חופשי וסובב את הכדור לעבר השער אבל שוב חכים קולט בקלות. שתי דקות לסיום ומוטי מלכה היה יכול להכריע את המשחק אבל הנגיחה שלו לא הייתה מספיק מדויקת. 0-0 בתום משחק חלש ומאכזב וחלוקת נקודות בין הפועל כפר כנא ובאקה אלגרבייה.

פאיד חסון, המאמן של הפועל כפר כנא, מסר ליאללה ספורט בסוף המשחק: ״אני לא חושב שהיה משחק חלש אלא זה היה משחק טקטי, שיחקנו נגד אחת הקבוצות הטובות של הליגה והם באו בשביל לסגור אותנו ובשביל לא לספוג שערים, הגענו להזדמנויות אבל לא הצלחנו לכבוש, ניסינו הרבה והנענו את הכדור ברוב חלקי המשחק. נכון שאנחנו לא מצליחים להשיג נקודות בבית שלנו אבל תמיד היינו עדיפים על הקבוצות האחרות וסבלנו מחוסר מזל בחלק ההתקפי״.

דלה ימפולסקי וחוסני אבו מוך

#הפועלכפרכנא #באקהאלגארבייה

כתבות נוספות