אלקרינאוי על ההצטרפות לסכנין: "מחכה לדקות ראשונות בחולצה האדומה"

עמראן אלקרינאוי על ההצטרפות לבני סכנין: "מחכה לדקות ראשונות בחולצה האדומה, שיטת המשחק של סכנין מתאימה לי יותר".

ביממה האחרונה של חלון ההעברות הישראלי, השלים הקשר הצעיר עמראן אלקרינאוי את המעבר מהפועל עכו לבני סכנין. עמראן, שנחשב לאחד הכישרונות העתידיים בכדורגל הישראלי, שייך לאלופת המדינה הפועל באר שבע ורק לפני חודש קיבל הילד שיחת טלפון מאלונה ברקת אשר החתימה אותו לארבע שנים נוספות.

עמראן התחיל את העונה בהפועל עכו ונחשב לשחקן מרכזי במדיה כאשר בישל וכבש שערים ובאמצעות יכולתו קיבל מעמד של שחקן קבע בליגת העל.

אלקרינאוי חתם אמש במדי נציגת המגזר כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט ומאותו הרגע השחקן קיבל הרבה ברכות וטלפונים מאוהדי סכנין אשר הביעו שמחה על הצטרפותו לקבוצה.

עם החתימה העניק השחקן ראיון ראשון לאתר יאללה ספורט וראשית סיפר על התחושות מהמעבר: "את האמת אני מאוד מתרגש מהמעבר, לא האמנתי שזה ייצא לפועל אבל בסוף בעזרת ההנהלה של סכנין זה הצליח. אני מחכה בקוצר רוח לדקות הראשונות שלי בחולצה האדומה".

עמראן אלקרינאוי

צילום: אבי רביבו

רצית מאוד להגיע לבני סכנין, מה השיקולים שהיו לך בבחירה?

"השיקולים העיקריים היו בשיטת המשחק השונה של סכנין, היא יותר התקפית מה שמתאים לי יותר ובנוסף זה כבוד בשבילי להיות שחקן מהמגזר ולקבל את הזכות להיות חלק מקבוצת המגזר היחידה בליגת העל".

קיבלת הרבה ברכות מהקהל של סכנין שמאד רעב להצלחות, אתה חושב שתוכל לעזור לקבוצה במטרות שלה? "קודם כל נדהמתי מכמות ההודעות התומכות מצד הקהל של סכנין, זה מרגש ומחמם את הלב. אני מאמין שאתן את כל מה שיש לו ואפילו יותר כדי לא לאכזב ולהחזיר לקבוצה על ההזדמנות שקיבלתי".

#עמראןאלקרינאוי #הפועלעכו

כתבות נוספות