ליגה ב' חוזרת: דבורייה וזלפה ימשיכו להיאבק בצמרת, במחוז המקביל כאוכב רוצה להכריע וערערה תנסה לעצ

ליגה ב' חוזרת: לאחר פגרה של שבוע בעקבות מזג האוויר הסוער הליגה חוזרת כאשר דבורייה וזלפה ימשיכו את המאבק בפסגה וערערה תנסה לעצור את נג'ידאת. במחוז המקביל כאוכב רוצה להכריע וכפר מנדא תנסה להמשיך לדבוק תחתיה.

מחוז צפון ב'

מכבי אכסאל - מ.ס דבורייה

קבוצתו של חנא פרהוד הצליחה להיות הראשונה שכבשה שער לרשת של ערערה במחזור הקודם ושברה לה רצף של שבעה משחקים ללא ספיגה וזאת כשהייתה ללא אבי מלכה וללא השוער אבי עמוס. דבורייה נמצאת כעת במצב שבו אסור לה לאבד נקודות, אמנם זלפה עם משחק חסר אך עדיין הפער כרגע עומד על שלוש נקודות ואם דבורייה תמשיך לנצח, כל מעידה של זלפה עלולה להביא להשוואת המאזן בין השתיים. מי שלא ייקח חלק במשחק הוא הקשר עדי אלישע שירצה עונש הרחקת צהובים.

אסור להם למעוד. שחקני דבורייה

צילום: עובאדה אכתילאת

הפועל זלפה - הפועל סנדלה

בזמן שכל קבוצות הליגה קיבלו מנוחה של שבוע בעקבות מזג האוויר הסוער בסוף השבוע הקודם, זלפה קיבלה מנוחה כפולה של שבועיים עקב משחק מול טורעאן שלא התקיים שבוע לפני הסערה. בזלפה צפו מהצד בקבוצות האחרות ולאחר שמעדו במחזור האחרון בו שיחקו מול נג'ידאת, בזלפה יודעים שהפסד נוסף עלול לייצר משבר כך שעליהם להוציא את מלוא הנקודות מהמפגש הזה. מי שחוזר לסגל זלפה הוא עודאי מחאמיד ואין ספק שלנביל אמארה יש כאב ראש חיובי בבחירת חוליית ההתקפה שתפתח במשחק.

מכבי נג'ידאת - בני ערערה עארה

בני ערערה עארה אמנם שברה רצף מרשים של שבעה משחקים ללא הפסד ויותר מכך שבעה משחקים ללא ספיגת שער אך יתרה מזאת הוכיחה ערערה שהיא מוקש גדול עבור כל קבוצה בליגה ולאף אחת לא יהיה קל מולה, כולל קבוצות הצמרת. מנגד, מכבי נג'ידאת הקבוצה הלוהטת של הליגה שטיפסה לה אט אט אל המקום השלישי ורשמה רצף ניצחונות מרשים לאחרונה. האם ערערה תעצור אותה?

יעצרו את רצף הניצחונות של נג'ידאת? שחקני ערערה

צילום: עובאדה אכתילאת

במשחקים נוספים ייפגשו הפועל דליה מול איחוד בני כפר קרע, הפועל טירת כרמל מול אלנהדה נצרת ומכבי ריינה מול מכבי עין מאהל.

מחוז צפון א'

הפועל כאוכב - בית"ר נהריה

בתקופה האחרונה הפועל כאוכב הרגישה שקשה מאוד לשמור על הפסגה במיוחד שמדובר ביריבה חזקה מאוד, אחווה כפר מנדא, שלא מפסידה נקודות ורודפת בלהט אחריה. חניכיו של סאלח נמארנה חזרו לפני שבועיים למסלול הניצחונות כשהביסו 4-0 את אחי עכו והמטרה שלהם היא להכניס עוד שלוש נקודות לקופה כאשר יארחו את בית"ר נהריה שמגיעה אחרי הפסד תשיעי העונה 1-0 לבני כאבול.

מועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל - מועדון כדורגל אחווה עראבה

אחד המשחקים המעניינים ביותר של המחזור הקרוב בליגה ב' צפון א' יפגיש בין בני ממב"ע הגולן לבין אחווה עראבה במגרש הביתי של ממב"ע בטובא. בני הגולן שקיבלה מנוחה בחזור הקודם נמצאת בתקופה מצוינת בעקבות שלושה ניצחונות רצופים שבהם היא שמרה על רשת נקייה והבקיעה חמישה שערים, מה שהחזיר את הקבוצה לתמונת המאבק על מקום בפלייאוף העליון. המטרה של המארחת היא לנצל את התקופה הגרועה וההתפרקות שעוברת אחווה עראבה ובמידה שהניצחון יושג, בני הגולן תעלה למקום החמישי ותעקוף את צעירי כפר כנא.

האורחים מעראבה עוברים תקופה עגומה למדי חרף העובדה שההגנה ספגה לא פחות מ-10 שערים בשני המשחקים האחרונים, מה שהציב אותם במקום האחרון כהגנה הכי חלשה בליגה עם 33 שערי חובה ואחוז ספיגה גבוה שעומד על כשני שערים למשחק. האם עראבה תצליח לצאת מהבור ולעצור את בני הגולן או שמא המציאות הקשה שעוברת על הקבוצה תכתיב להם גם הפעם את גורל המשחק?

מחכים כבר להכרעה. קהל הפועל כאוכב

מועדון כדורגל אחווה כפר מנדא - מועדון כדורגל צעירי טמרה

הקבוצה הלוהטת של הליגה וסגנית המוליכה תארח את צעירי טמרה במטרה לחבר ניצחון חמישי רצוף. ההתקפה של המארחים כבשה 12 שערים בארבעת המשחקים האחרונים כאשר שלושער של אחמד חג'יר המצוין סיפק להם ניצחון דרמטי במשחק סופר קשה נגד צעירי שפרעם במחזור שעבר. אחמד חג'יר ואדהם שיבלי ממשיכים להבריק ולהוביל את הקבוצה כאשר השניים כבשו 22 שערים העונה (11 שערים כל אחד) ורוצים גם הפעם להמשיך להבקיע ולסחוב את הקבוצה על הכתפיים נגד צעירי טמרה שלא הצליחה לנצח בשלושת משחקיה האחרונים בעקבות ההפסד 2-0 בשבוע שעבר להפועל בועיינה.

במשחקים נוספים ייפגשו איחוד בני סמיע מול צעירי כפר כנא, הפועל בועיינה מול מכבי נחף, מעלות תרשיחא מול אחי עכו ואיחוד בני מג'דל כרום מול מכבי שפרעם.


כתבות נוספות