קרב צמרת צפוני: אכסאל מארחת את טבריה ורוצה להדביק את הפער מהמוליכה

הפועל אכסאל מארחת את עירוני טבריה: המארחת תנסה להשוות את מאזן הנקודות למוליכה, טבריה רוצה להישאר בתמונת הצמרת. חביב ג'אבר הצטרף.   


אכסאל, שסיימה בתיקו בשבוע שעבר נגד צור שלום שגרם לה לאיבוד נקודות חשובות במאבק העלייה. בנוסף לתיקו, הצרות נמשכו בשבוע האחרון כאשר בית הדין של ההתאחדות הרחיק את חלוץ הקבוצה מועמר קראקרה משישה משחקים בעוד שופט המשחק רשם דו"ח חמור נגד השחקן.

יש לו הרבה על הכתפיים. בוארון

צילום: נזיה סולטאן


בצד ההפוך והפחות מאכזב, באכסאל שמחו מההפסד של רובי שפירא אתמול אמנם בקבוצה יודעים שהכל תלוים בהם וניצחון על טבריה היום יכול לסגור את פער שלוש הנקודות מהמוליכה ולהעמיד אותן במספר נקודות זהה.


מי שיפגוש היום את האקסית שלו הוא מהראן אבו ריא. אבו ריא, ששיחק תקופה ארוכה באכסאל ושימש כקפטן , עזב את הקבוצה לפני כחודש ימים והצטרף לצעירי כפר כנא ומשם עבר לעירוני טבריה. אבו ריא מאד מוערך על ידי הקהל ואנשי הקבוצה ומעניין איזו קבלת פנים תחכה לו באכסאל.

מפגש מול האקסית. אבו ריא

צילום: נזיה סולטאן


בעניין אחר, אתמול הגיע השחרור הבינלאומי של חביב ג'אבר אשר חתם באופן רשמי בהפועל אכסאל. גאבר, שמשחק בעמדת הקשר האחורי, התחיל את הקריירה שלו בנוער אחי נצרת ומשם עבר לליגה הפלסטינאית וכעת יחזק את מרכז השדה של אכסאל. 

חביב ג'אבר במעמד החתימה


עו"ד שרבל גובראן שמייצג את השחקן אמר לאתר יאללה ספורט: "סוף סוף קיבלנו את השחרור של השחקן ואני מאחל לו בהצלחה בקבוצתו החדשה. חביב שחקן מוכשר ומקווה שיצליח לעזור לאכסאל להגשים את המטרות שלה". "

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload