מרשיץ' צפוי להצטרף מחר רשמית לסכנין, האם יהיה טרייד בין זגורי לספורי?

בסכנין לא מוותרים יום לפני סגירת ההעברות: אנטוניו מרשיץ' צפוי להצטרף מחר, עמראן אלקרינאוי הוזכר כמועמד והאם יתבשל טרייד בין זגורי לספורי? הקשר האשקלוני מועמד גם לנתניה. 

 

מחר(רביעי) ייסגר באופן סופי חלון ההעברות בארץ ובו הקבוצות מקבלות הזדמנות אחרונה להתחזק ולשפר את הסגל שלהן איתו ירוצו עד תום העונה. לאחר שצירפה את החלוץ ג'ורדן פושה ובמקביל השאילה את מוחמד כליבאת, כעת בסכנין מתכננים לצרף באופן רשמי את אנטוניו מרשיץ'. כזכור, הקשר הקרואטי פתח לאחרונה בהליך בוררות מול בני יהודה ובמקביל היה מחוזר על ידי סכנין וכעת מסתמן שהמהלך ייצא לפועל והכוונה היא לצרפו לאימונים כבר החל ממחר. 

 יהיה הרכש הבא של סכנין? מרשיץ

צילום: מועדון כדורגל בני יהודה

 

שחקן נוסף שהוזכר כמועמד לחזור לבני סכנין הוא הקשר רמזי ספורי אשר שיחק בשורות הקבוצה בעונה שעברה ובסיומה עבר להפועל אשקלון אך המעניין בנושא זה הוא ששמו של ספורי לא עלה לבדו אלא כחלק מעסקת טרייד בה עשוי להיכלל ישראל זגורי שבסכנין לא הסתירו את חוסר שביעות הרצון מהשתלבותו של הקשר שהגיעה בפתיחת העונה מבית"ר ירושלים. האם הטרייד ייצא לפועל? לקבוצות נותרו רק מספר שעות להמשיך לדון בכך כאשר ספורי מועמד גם למכבי נתניה.

 

שם נוסף שהוזכר כמועמד להצטרף הוא עמראן אלקרינאוי שכזכור לפני מספר שבועות עלה על הפרק עניין שחרורו אלא שאז נשלל באופן חד משמעי ומצד סכנין ינסו לגרום להחלטה הזו להשתנות ביממה האחרונה של החלון. 

 נותרה יממה אחת להכריע האם יסיים את העונה בסכנין. זגורי

צילום: מועדון בני סכנין 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload