חאלד קאסום והפועל אום אל פחם הגיעו לפשרה: הקבוצה תשלם 12,000 ש"ח

חאלד קאסום והנהלת אום אל פחם הגיעו לפשרה לפיה הקבוצה תשלם לשחקן 12,000 ש"ח: "האירוע מאחורינו ואנחנו שמחים שהגענו להבנות".

הפועל אום אל פחם הגיעה היום להסדר עם שחקן העבר שלה חאלד קאסום . כזכור, חאלד קאסום ששיחק העונה בהפועל אום אל פחם ועזב את הקבוצה לפני חודש הגיש תביעת בוררות נגד הקבוצה ודרש את מלוא שכרו על פי החוזה. במהלך החודש האחרון כבר בוצע דיון ראשון בין הצדדים בו סירב קאסום לפשרה וקיבל את שחרורו המיידי בהחלטת הבורר, אלא באמש(ראשון) במהלך דיון ההשלמה שהיה צריך לקבוע את סכום התשלום הכספי שהקבוצה תעביר לו, הגיעו הצדדים לפשרה ופתרו את המחלוקת.

על פי הפשרה בין הצדדים הקבוצה תשלם לשחקן 12,000 ש"ח עבור משכורת של חודש וחצי בהם לקח חלק בקבוצה. דובר אום אל פחם באסל ג'בארין אמר בנושא: "לא רצינו לנהל את התיק מאחר ואנחנו לא רוצים לפגוע בשחקן, בסוף הגענו לפשרה ואנחנו מאחלים לחאלד הרבה הצלחה".

הנהלת הפועל אום אל פחם מסרה היום בעניינו של קאסום: "חאלד שחקן מצוין, אנחנו מאחלים לו בהצלחה. כל המחלוקת מאחורינו ושמחים שהגענו להבנות ופתרנו את הדברים".

הנהלת אום אל פחם וחאלד קאסום ביציאה מהדיון

בנושא אחר, באום אל פחם מאד מרוצים מהיכולת ומהתוצאה שעשתה הקבוצה מול שפרעם בשבת האחרונה. סמיר עיסא בהופעת בכורה על הקווים ניצח את היריבה שהייתה מותשת ממסע הגביע וברוב דקות המשחק שיחקה ללא הקלף החזר שלה עבד מורג'אן שהיה חולה. בקבוצה אמנם ממשיכים בהכנות לקראת המשחק הבא בליגה נגד אסי גלבוע אך לא שוכחים לחלק מחמאות מהמשחק האחרון ומי שקיבל את רובן היה החלוץ מוראד אבו ענזה שכבש את שערו הראשון ובישל עוד שניים נוספים. בנוסף אליו, בקבוצה משבחים את היכולת הנהדרת של השוער אחמד שיבל שהוא בין היחידים באום אל פחם ששומר על יכולת יציבה מתחילת העונה.

שומר על יציבות. שיבל

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאוםאלפאחם #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות