הפועל כפר כנא חזרה לנצח לאחר תשעה משחקים: מוטי מלכה וחסיב אבו רוקון כבשו צמד שהכריע את המשחק מול בית

הפועל כפר כנא קטעה רצף של תשעה משחקים ללא ניצחון: הביסה 4-1 את הפועל בית שאן. מוטי מלכה שבר בצורת הבקעת שערים וכבש צמד, אייל ברזני צימק מבעיטה חופשית אך חסיב אבו רוקון הכריע עם צמד נוסף משלו.

קבוצתו של פאיד חסון אירחה היום(שני) את הפועל בית שאן מתחתית ליגה א' צפון למשחק מסקרן במסגרתו שתי הקבוצות ידעו עוד לפני שריקת הפתיחה כי עליהן לצאת עם מלוא הנקודות. כפר כנא מצידה רק רצתה לקטוע את הרצף הממושך של המשחקים ללא ניצחון ואילו בית שאן שהסתבכה לה בתחתית הליגה רק רצתה לברוח ולהצליח לטפס מעל הקו האדום.

שחקני כפר כנא בפתיחת המשחק

המשחק נפתח ללא מצבים רבים מצד שתי הקבוצות. בדקה ה-23' כפר כנא קיבלה הזדמנות לאיים על השער של היריבה בית שאן אך בעיטה חופשית של ענאן נסראלדין נעצרה בהגנת האורחת ויצאה לקרן.

באותן דקות גם בית שאן ניסתה את שלה ורשמה את ההזדמנות המסוכנת ביותר של המחצית הראשונה כאשר החלוץ משה דבורה היה לבד מול שוכר כפר כנא אך הכדור שלו חלף ליד הקורה.

בדקה ה-45' על סף סיום המחצית הראשונה אדיר דיין ביצע עבירה על מוטי מלכה בתוך הרחבה והשופט שרק לפנדל לטובת כפר כנא. מוטי מלכה שלח את הכדור פנימה, קבע יתרון 1-0 לקבוצתו ושבר בצורת של 9 משחקים ללא הבקעת שער.

חזר לכבוש. מוטי מלכה

המחצית השנייה הרבה יותר מסוכנת ומעניינת מהמחצית הראשונה. כפר כנא היא זו שניסתה שוב להכפיל את היתרון שלה ובדקה ה- 57' ענאן נסראלדין ניסה להכניע את מאיר כהן אך שלח לו כדור לידיים. שתי דקות לאחר מכן מישל חליל פתח במהלך מצוין, שלח כדור לתוך הרחבה לאחמד עאמר וממנו הגיע למוטי מלכה שהכפיל את היתרון לטובת כפר כנא והשלים צמד משלו.

שחקני הפועל בית שאן בפתיחת המשחק

בדקה ה-79' בניגוד מוחלט למהלך המשחק, בית שאן הצליחה לצמק את התוצאה משער שכבש אייל ברזני בבעיטה חופשית. כפר כנא מצדה ובהתאם ליכולת על כר הדשא המשיכה לנסות, אמיר נפאע רשם החמצה גדולה לבד מול שוער בית שאן אך בסופו של דבר המארחת הכריעה את המשחק כשחסיב אבו רוקון שנכנס במקומו של מוטי מלכה השלים צמד משלו בדקות הסיום שקבעו את תוצאת המשחק 4-1 לטובתה של כפר כנא שיכולה להיות מרוצה ולקחת את הניצחון הזה כאות ליציאה לדרך חדשה.

כובש הצמד מוטי מלכה אמר בסיום: "עברנו תקופה מאוד קשה, דברים לא הלכו כמו שרצינו ואני באופן אישי לא כבשתי הרבה מאוד משחקים. אני שמח והרגשנו טוב כל השבוע, זה היה באוויר ואני שמח מאוד אנחנו לגמרי מסתכלים על פלייאוף עליון זו המטרה שהייתה לנו בתחילת העונה".

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות