ליגה א': אדרי חוזר לסגל טירה ופודי לסגל אסי גלבוע, כפר כנא תנסה לחזור לנצח

ליגה א' צפון: מ.ס טירה, מכבי דלייה, הפועל באקה והפועל כפר כנא ייצאו מחר למפגשים מכריעים. באקה תצליח לעשות רצף ניצחונות עם מאמנה החדש צחי טייאר? טירה תחזור להפגין כוח ועצמה במגרשה הביתי? והאם כפר כנא תשבור סוף כל סוף את רצף המשחקים ללא ניצחון?

מכבי דלית אל כרמל - הפועל אסי גלבוע

הקבוצה שמסובכת במקום האחרון בטבלה ורשמה כבר עשרה הפסדים רצופים, תארח את הפועל אסי גלבוע שרוצה לחזור למסלול הניצחונות המרשים שעשתה לפני הפגרה וההפסד האחרון לבאקה אל גרבייה. מי שיחזור לסגל האורחת הוא החלוץ מוחמד פודי שריצה עונש הרחקה במשחקו האחרון.

חוזרים לשתף פעולה מחר. קנוואתי ופודי

הפועל באקה אל גרבייה - הפועל מגדל העמק

קבוצתו של צחי טייאר רשמה יציאה מוצלחת לדרכם החדשה המשותפת לאחר הניצחון האחרון על אסי גלבוע. באקה אמנם אספה נקודות יקרות וכבשה ארבעה שערים, אך מנגד גם ספגה שלישייה שהתריעה למאמן החדש על כך שעליהם ללמוד היטב מהטעויות בהגנה שאם יחזרו על עצמן גם במשחקים הקרובים עוד עלולות לעלות להם ביוקר. מנגד, הפועל מגדל העמק המדשדשת לה בתחתית הליגה ורק רוצה לפתוח פער ולברוח מהקו האדום, תעשה הכל על מנת להקשות על הקבוצה המקומית ולנסות לצאת מהמפגש הזה עם נקודות יקרות.

מבחינת סגל הקבוצה, אסלאם מוואסי ימשיך להיעדר. בנוסף אליו, אלון כהן ירצה עונש הרחקת צהובים ואילו ראמי אלג'אזי המורחק מהמשחק האחרון מול אסי גלבוע גם כן לא ייקח חלק.

מ.ס טירה - מכבי צור שלום

אחרי התיקו האחרון שעשו בחוץ מול הפועל כפר כנא, בטירה רק חיכו למשחק בו יארחו את צור שלום ויחזור אליהם יתרון הביתיות שייתן להם דחיפת כוח. לכל אורך השבועות האחרונים טירה קיבלה מחמאות על הסגל והשינוי שהוא עושה על המגרש, אך בקבוצה יודעים שלא מספיק להישאר עם המחמאות אלא צריך להביא גם נקודות ובזה מעט התקשו לאחרונה.

מי שיחזור לסגל הקבוצה הוא הקשר שלום אדרי שהיה חולה ולא שותף במשחק האחרון, הערב באימון המסכם יוחלט האם יפתח בהרכב או שייכלל בסגל וייכנס במהלך המשחק.

חוזר להרכב טירה. אדרי

צילום: נזיה סולטאן

הפועל כפר כנא - הפועל בית שאן

שמונה משחקים ללא ניצחון הם נתון קשה וכואב עבור קבוצתו של פאיד חסון, לבטח מי שזוכר אותה היטב מהמחזורים הראשונים של העונה בהם כיכבה לה במקום הראשון, אלא שהיא איבדה גובה באופן משמעותי לאור רצף התוצאות המדובר. בכפר כנא מחכים בקוצר רוח למשחק שישבור את הרצף הקשה ויחזיר את הקבוצה למסלול בו הייתה לפני כחודשיים וזאת כאשר מאמינים מאוד בסגל הקיים שלה. מנגד, תעמוד הפועל בית שאן שהתדרדרה לה אל מתחת לקו האדום ויודעת שכל תוצאה מלבד ניצחון רק עלולה להחמיר את מצבה.

במשחק נוסף שיתקיים במסגרת המחזור תארח הפועל אכסאל(שלישי, 14:30) את עירוני טבריה.

רוצים לעצור את רצף המשחקים ללא ניצחון. שחקני כפר כנא

#הפועלבאקהאלגארבייה #הפועלכפרכנא #מסטירה #מכבידלייתאלכארמל #הפועלאסיגלבוע

כתבות נוספות