בני סכנין מתכוננת לק"ש ובקבוצה פועלים להעברת פושה בבקרה, התורכים מנסים לקדם את עסקת עאבד

בני סכנין מארחת את קריית שמונה: פיראס מוגרבי ייעדר, אחמד עאבד ייכלל בסגל במקביל לכך שהתורכים מנסים לקדם את רכישתו אך הוא עדיין תלוי בהחלטתו הסופית של שרצקי. סכנין פועלת להעברת פושה בבקרה.

יחד עם מאמנה החדש טל בנין, תארח הערב בני סכנין את הקבוצה הצפונית של חיים סילבס למפגש מסקרן וגורלי עבורה. סכנין בהדרכת בנין עברה שבוע לא פשוט לאחר ההפסד לבית"ר ירושלים בשבוע שעבר שהותיר אחריו רצף אירועים שקרו על כר הדשא ומחוצה לו.

על אירועי המשחק האחרון אמר המאמן: "את המסקנות מהמשחק האחרון כבר עברנו גם ברמת הטעויות שחוזרות על עצמן, גם המאמן טועה. למדנו ממנו יותר מכל דבר שאנחנו יכולים להכתיב את הקצב, לשלוט וזה תלוי בנו. אני מרגיש שאני פה כבר הרבה זמן, מרגיש שהשחקנים מצליחים להבין את הדרישות שלהם ושלי".

בנוגע לסגל הקבוצה, מי שצפויים להיעדר הם פיראס מוגרבי אשר עבר בדיקה השבוע באמצעותה התברר שסובל מדלקת ועליו לעבור שבוע מנוחה וטיפולים. כמו כן אברהם פאס. בנוסף, הקבוצה מנסה להעביר בבקרה את החלוץ החדש ג'ורדן פושה שהצטרף באופן רשמי בימים האחרונים.

ינסה לתקן את הטעויות משבוע שעבר. בנין

בנוגע לסגל הקבוצה, שחקן משמעותי שייעדר הוא פיראס מוגרבי אשר עבר בדיקה השבוע באמצעותה התברר שסובל מדלקת ועליו לעבור שבוע מנוחה וטיפולים ובנוסף אליו גם שלומי אזולאי ואברהם פאס לא צפויים לקחת חלק. כמו כן הקבוצה מנסה להעביר בבקרה את החלוץ החדש ג'ורדן פושה שהצטרף באופן רשמי בימים האחרונים.

בנוגע להצטרפותו של פושה אמר המאמן: "שחקן שיכול להתאים גם באופי וברוח לבני סכנין ולמקום, הוא יכול לתרום לנו הרבה". על הרכש הנוסף ובעניינו של פיליץ' הקרואטי תתקבל החלטה לאחר המשחק כאשר מי שייקבע בנושא זה הוא המאמן טל בנין.

ג'ורדן פושה

בנוגע ליריבה עירוני קריית שמונה, מי שצפוי להיכלל בסגל שלה על אף המשא ומתן שמתנהל בעניינו מול קבוצת גריסונספור מהליגה השנייה בתורכיה הוא אחמד עאבד. כזכור, לפני כחודש פורסם באתר יאללה ספורט על הגעתו של הסוכן מתורכיה לצפות בעאבד יחד עם פיראס מוגרבי וכעת מסתמן שהיחסים הבשילו לכדי משא ומתן.

כזכור, גם בני סכנין התעניינה בעאבד במהלך חלון העברות הנוכחי אלא שאז העביר שרצקי מסר ברור להנהלה כי אחמד עאבד לא ישוחרר לאף קבוצה, האם הפעם ישנה את החלטתו? בכל אופן, הקבוצה הטורקית עושה מאמצים רבים להשלמת העסקה והסכימה לסכום שדרשה קרית שמונה תמורתו מה שמקרב את העסקה לסיכום כתלות בהחלטתו הסופית של הבעלים. רק במידה ואיזי ייתן אור ירוק, השחקן יחד עם נציגו עו"ד שרבל ג'ובראן מתוכננים לטוס אחרי המשחק יחד לטורקיה.

במוקד העניינים. אחמד עאבד

צילום: חליל חאדר

#בניסכנין #אחמדעאבד

כתבות נוספות