בני סכנין הפסידה 2-1 לעירוני קריית שמונה

בני סכנין הפסידה 2-1 לעירוני קרית שמונה: שמיר כבש ראשון והאסלביינק הכפיל, עידן שמש צימק. הקהל מחה נגד ההנהלה תוך כדי משחק. עאבד ונציגו קיבלו אור ירוק משרצקי להמשיך במשא ומתן מול התורכים. 

 

קבוצתו של טל בנין ארחה הערב(ראשון) את עירוני קרית שמונה למשחק במסגרת המחזור ה-20 של ליגת העל. המארחת בני סכנין יודעת שהיא נמצאת בצומת דרכים ומלבד המאמן החדש טל בנין אשר רוצה לרשום ניצחון בכורה בקבוצה, היא יודעת שעל מנת להתקרב לפלייאוף העליון עליה להוציא את מלוא הנקודות. מנגד, קרית שמונה שרוצה גם היא להידבק לפלייאוף זקוקה לניצחון גם היא.

 

מבחינת סגל הקבוצות, מי שפתח בהרכב סכנין על אף פציעתו והבדיקות שעבר השבוע הוא פיראס מוגרבי יחד עם הרכש החדש ג'ורדן פושה. בצד הכחולים לבנים פתח בהרכב אחמד עאבד בצל כל סערת המעבר האפשרי שלו לתורכיה. 

 אחמד עאבד ואמיר חלאילה 

 

מבחינת סגל הקבוצות, מי שפתח בהרכב סכנין על אף פציעתו והבדיקות שעבר השבוע הוא פיראס מוגרבי יחד עם הרכש החדש ג'ורדן פושה. בצד הכחולים לבנים פתח בהרכב אחמד עאבד בצל כל סערת המעבר האפשרי שלו לתורכיה. 

 

בדקות הראשונות של המשחק לא קיבלנו הרבה מצבים מצד שתי הקבוצות כאשר בין המצבים המסוכנים ביותר באותן דקות סכנין ניסתה בנגיחה של פושה לעלות ליתרון, אך הכדור יצא החוצה. בדקה ה-32' הגיע הרגע של קרית שמונה כאשר עדן שמיר שלח פנימה כדור שהגיע אליו בתוך הרחבה ורבע יתרון 1-0 לאורחים שהיה גם תוצאת המחצית הראשונה. 

 שחקני קרית שמונה חוגגים את השער

 

עם פתיחת המחצית השנייה ג'ורדן פושה שלח בעיטה אדירה שפוצצה את המשקוף ולאחר קפיצה בין המשקוף לדשא יצא החוצה. באותה דקה ערך המאמן טל בנין חילוף כפול כשהוציא את חאלד חלאילה ואמיר חלאילה והכניס את עידן שמש וישראל זגורי.

 

סכנין לא הצליחה לעלות ליתרון בהזדמנות שלה ושילמה על כך ביוקר כאשר בדקה ה-57' נייג'ל האסלביינק הכפיל את היתרון לאורחת עם שער משלו מכדור ששלח לו שגיב יחזקאל. עם כיבוש השער השני של קריית שמונה נשמעו קריאות מצד הקהל של סכנין מוחה כנגד הנהלת הקבוצה.

 

בדקה ה-61' וונדרסון ניסה שוב לטובת סכנין והכדור ששלח היה קרוב אך חלף מעל השער. בדקה ה-67' אחמד עאבד פינה את מקומו בשורות קריית שמונה לטובת שון וייסמן. שתי דקות לאחר מכן סכנין שוב ניסתה לאיים על שער האורחת כאשר פיראס מוגרבי שלח כדור מצוין לפושה מול השוער שניסה לשלוח את הכדור לעבר השער אך הוא נעצר על ידי זועבי. 

 יהיה המשחק האחרון שלו בק"ש? עאבד

 

בדקה ה-70' עלי עותמאן שלח כדור חופשי שהגיע לראשו של תמבי סגס אך הנגיחה שלו עברה מעל השער. באותה דקה הקריאות מצד הקהל החריפו. לאחר מכן שוב סכנין רשמה שני ניסיונות רצופים של שמש וזגורי יצאו מהקו על ידי שחקני קריית שמונה. באותן דקות בוצע חילוף נוסף בשורות סכנין כאשר פינה את מקומו תמבי סגס ונכנס מידו בדארנה. 

 

בדקה ה-80' סכנין הצליחה לצמק את התוצאה משער שכבש עידן שמש. חמש דקות לאחר מכן פושה הצליח לשלוח כדור מסוכן לשמש בתוך הרחבה ותוך כדי ששחקן קרית שמונה ניסה לעצור אותו הוא שלח בעיטה שנהדפה מקרוב על ידי זועבי. באותן דקות היה נראה שסכנין יכולה לסיים את המשחק הזה ולחלץ ממנו נקודה ואז שוב עידן שמש במרכז העניינים שלח כדור אדיר לשער של זועבי אך השוער רשם עוד הצלחה נפלאה והוציא אותו בין החיבורים. 

 

על אף שסכנין הייתה מאוד קרובה להשוות ורשמה ניסיון קרוב מאוד לשער שוויון של מידו בדארנה שיצא החוצה באכזבה גדולה, המשחק הסתיים בניצחון לצפוניים. סכנין מצידה שוב יוצאת מאוכזבת וצריכה להתחיל להתרגל לקרבות התחתית. 

 שחקני סכנין וקרית שמונה 

 

מחוץ לכר הדשא, מי שנכח ביציע הוא עו"ד שרבל ג'ובראן המייצג את אחמד עאבד ומנהל את המשא ומתן להעברתו לטורקיה. כאמור בהמשך לידיעה שפורסמה הבוקר ובה נאמר כי העסקה ממתינה לאור ירוק מהבעלים איזי שרצקי, השניים קיבלו את האישור להמשיך במשא ומתן מול התורכים ומתוכננים לטוס מחר לפגישה עמם.   

 שרבל ג'ובראן צופה מהיציע 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload