בני לוד פנתה לעבד מורג'אן, קבוצות נוספות מליגה בכירה בתמונה: המעבר תלוי בהפועל שפרעם

פרסום ראשון: רגע לפני תום מועד חלון ההעברות קפטן שפרעם קיבל פניה מבני לוד שמעוניינת לצרפו. גם חדרה, ראשל"צ ועכו מליגת העל גיששו. האם ישוחרר ברגע האחרון לליגה בכירה?

מזה תקופה ששמו של קפטן הפועל שפרעם והשחקן המשמעותי בשורותיה עבד מורג'אן עולה בכותרות ולאו דווקא בהקשר ליגה א' אלא בהקשר ליגות בכירות יותר בהן שיחק בעברו. החל מפתיחת העונה בלט והצטיין מורג'אן בשורות שפרעם ובתקופה האחרונה בה עשתה הקבוצה מסע נפלא במסגרת גביע המדינה בו נחשפו שחקניה, גם מורג'אן החל לקבל גישושים מליגות בכירות שבימים האחרונים חלקם התבשלו גם לפניות רשמיות.

המאסטרו של שפרעם יעזוב? מורג'אן

צילום: חליל חאדר

רק אתמול דיבר המאמן אברהים אבו רקייק על מורג'אן וחשף: "עבד מורג'אן ביממה האחרונה קיבל פנייה גם מליגת העל בנוסף לבערך חמש קבוצות מהליגה הלאומית וזו הרמה שלו. החלום של עבד הוא לחזור לקדמת הבמה ולטובת הליגה הבכירה אני אהיה הראשון שאשחרר אותו למרות שזו תהיה מכה כואבת להפועל שפרעם. גם אם יסיים בסופו של דבר את העונה בשפרעם, אני מבטיח לכולם שהוא לא יהיה בליגה הזו בעונה הבאה".

אם כך, שלושה ימים לפני תום מועד חלון ההעברות של הליגות הבכירות קיבל הקשר פנייה רשמית מבני לוד כאשר גם ראשל"צ, חדרה והפועל עכו מליגת העל גיששו. במידה והקשר יפתח במשא ומתן מהיר מול אחת מהן, הפועל שפרעם תצטרך להכריע האם לשחררו או להשאירו עד תום העונה בשורותיה.

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות