אבו יונס זעם על השחקנים לאחר ההפסד: "ביישתם אותי, אביא שחקנים משפרעם ויהיו יותר טובים". יצ

אבו יונס זעם על השחקנים בתום ההפסד הערב: "ביישתם אותי, אביא שחקנים מהפועל שפרעם וישחקו טוב יותר". היו"ר יצא מהמגרש בדרך צדדית ועשרות אוהדים חיכו לו מחוץ לרכבו. חיים סילבס: "הסיכוי שעאבד יישאר גבוה יותר משילך".

בני סכנין רשמה הערב הפסד שלישי רצוף בתוצאה 2-1 לעירוני קרית שמונה והיא רחוקה כעת שש נקודות בלבד מהקו האדום כשבמאזנה 22 נקודות. סכנין שפיטרה את פליקס נעים והחתימה את טל בנין, עדיין לא ניצחה בעידן מאמנה החדש.

מי שספג הערב קריאות מהקהל הוא היו"ר מוחמד אבו יונס כאשר הקהל פתח במחאה עוד במהלך המשחק כשיצא אחרי השער השני מחוץ לאצטדיון ומחה בכניסה לחדרי ההלבשה נגד הנהלת הקבוצה שנאלצה לצאת בליווי כוחות אבטחה.

הקהל שחיכה מחוץ למגרש

היו"ר עצמו נכנס עם סיום המשחק לחדר ההלבשה של השחקנים וצעק: "ביישתם אותי, אני אביא שחקנים מהפועל שפרעם בזול יותר וישחקו יותר טוב מכם". זכר למשחק שהציגה הקבוצה מליגה א' מול קרית שמונה במסגרת הגביע.

הקהל עצמו המשיך במחאה וחיכה ליו"ר ליד רכבו אשר היה ביציאה צדדית ממנה הוצא בליווי כוחות האבטחה. במהלך הליווי שלו לתוך רכבו נרשמו עימותים בינו לבין חלק מהקהל שחיכה לו עד שהצליח לצאת מתחומי המגרש.

מאמן הקבוצה טל בנין התייחס בסיום המשחק ואמר: "אני כאן עשרה ימים וצריך להבין את זה, הגעתי לסיטואציה לא פשוטה בהיבט החיסורים המשמעותיים אבל לא התלוננתי, שיחקנו עם הכלים בטובים ביותר שיש לנו בזמן נתון. רואים שיש ליקויים ואנחנו עובדים על זה ונקווה שבמשחק הבא נשחק טוב גם כשלא נהיה בפיגור".

ספגו ביקורות. שחקני סכנין

צילום: עובאדה אכתילאת

בצד המנצח, התייחס המאמן חיים סילבס לעניינו של אחמד עאבד ואמר: "השחקנים עושים פה תהליך של התקדמות ואחד יש לו תקפיד חשוב בקבוצה. לא יודע אם ימריא מחר או לא אני הצהרתי בפניו ובפני איזי שאני רוצה שיישאר. הסיכויים גדולים יותר שיישאר פה מאשר שיעבור".

יקבל החלטה בימים הקרובים. עאבד

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות