אום אל פחם מארחת את שפרעם: סמיר עיסא יערוך בכורה על הקווים, האורחת רוצה לשמור על רצף ניצחונות

המשחק בין אום אל פחם לשפרעם יתקיים הערב על אף מזג האוויר הסוער שהיה בסוף השבוע: סמיר עיסא יערוך בכורה על הקווים, מחמוד עבאס ואיהב עויקר המורחקים לא ייקחו חלק במשחק. 

 

המשחק בין הפועל שפרעם לבין הפועל אום אל פחם יתקיים הערב באצטדיון השלום באום אל פחם. המשחק שהיה בספק קיום בשל תנאי המגרש ומזג האוויר, יתקיים במועד ולא ידחה. הנהלת הפועל אום אל פחם עבדה ביומיים האחרונים על מנת להכין את המגרש לקראת המשחק והבוקר שאבו את המים שהיו במגרש כך שהדשא מוכן הערב לאירוח המשחק המרכזי מול הפועל שפרעם. 

 

מי שיערוך הערב את הופעת הבכורה שלו הוא המאמן סמיר עיסא שסוגר עוד מעגל באום אל פחם. המאמן אמר בימים האחרונים שבינו לבין אום אל פחם יש סיפור אהבה והוא רוצה לסיים את הקריירה שלו כמאמן בקבוצה: "המקום הזה אהוב וקרוב לליבי, הקהל של אום אלפחם זה קהל שאני אוהב אותו מחובר אליו". 


מי שיעדר מהמשחק הוא הקשר מחמוד עבאס. כזכור, עבאס הורחק במשחק האחרון נגד הפועל רובי שפירא.

 המגרש באום אל פחם לאחר הטיפול במי הגשם  

 

מאידך, בשפרעם מגיעים למשחק הזה עם הרבה מחמאות ותשבוחות על משחק הגביע נגד קרית שמונה כאשר חניכיו של אברהים אבו רקייק הציגו משחק מרשים ביותר ולא נפלו מקבוצת ליגת העל. שפרעם נמצאת בממונטום נהדר ובמשחקים האחרונים רואים שהקבוצה מאומנת ועומדת מצוין על המגרש כאשר המאסטרו של הקבוצה עבד מורג'אן נחשב לבורג מרכזי בקבוצה ושמו עלה כמועמד לקבוצות בכירות בארץ. 

 

גם בשורות הפועל שפרעם יחסר שחקן וזהו הבלם הצעיר איהב עויקר שהורחק במשחק הגביע. 

 שחקני הפועל שפרעם / צילום: חליל חאדר

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload