מועמר קראקרה על עונש ההרחקה שספג: "קיבלתי עונש מגוחך, יש מי שלא רוצה שאכסאל תעלה ליגה"

חלוץ הפועל אכסאל שהורחק לשישה משחקים: "מצטער על התוצאה של המעשה, קיבלתי עונש מגוחך. השופט? לא קיללתי אותו, אך כפי שכולם יודעים יש מי שלא רוצה שאכסאל תעלה ליגה".

החלוץ שקיבל השבוע עונש הרחקה לשישה משחקים בפועל בעקבות אירועי המשחק האחרון בו סיימה קבוצתו בתיקו עם מכבי צור שלום, הוציא הודעה בחשבון הרשת החברתית שלו בה פנה לקהל המקומי: "כפי שכולם כבר יודעים קיבלתי עונש מגוחך של הרחקה משישה משחקים עקב אירועי המשחק הקודם. אני מרגיש שאני חייב להסבר לאוהדים: אני מצטער על התוצאה של המעשה, ההרחקה לשישה משחקים , אני מרגיש כאב וצער רב שלא אוכל לעזור לחבריי לקבוצה במשחקים אלה אך כולי בטחון בשחקנים שלנו שיכולים לעשות את הכל למען המטרה".

מועמר קראקרה

צילום: נזיה סולטאן

על פרטי המקרה הוסיף קראקרה: "לכל מי שהתעניין איך זה קרה, אז כפי שכולם יודעים אני שחקן ששם את הכל על המגרש והאהבה שלי לקבוצה גרמה לזה שיצאתי עצבני על התיקו המכוער שעשינו. היה מספיק לראות את האכזבה בעיני הקהל שרציתי לקבור את עצמי, אך בשום שלב לא קיללתי את השופט שהוציא לי אדום על זה שהתעצבנתי על התיקו וכשניסיתי לשאול אותו על מה רשם בפנקס שלו שניסיתי לתקוף אותו, היה הזוי אך כפי שכולם יודעים יש מי שלא רוצה שאכסאל תעלה ליגה. רוצה להגיד לכולם תודה על התמיכה והאהבה ביומיים האחרונים, אני בטוח שאני אגמול לכם בעתיד. אני אתן את נשמתי לאוהדים כאלה שתומכים ברגעים קשים ומילה אחרונה. על אפם ועל חמתם איכסאל עולה ליגה. אוהב אותכם הפועל".

כאמור הפועל אכסאל, ללא מועמר קראקרה, תארח השבוע את עירוני טבריה למשחק צמרת שכל תוצאה מלבד ניצחון בו לא תהיה מספקת עבורה לאחר שהגדילה את הפער מהמוליכה הפועל "רובי שפירא" חיפה לשלוש נקודות בעקבות התיקו המדובר שהיה מול צור שלום השבוע.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות