שלומי דורה יערוך בכורה על הקווים באחי נצרת מחר מול נשר: הקבוצה בכוננות שיא ורוצה לחזור לנצח

שלומי דורה יערוך בכורה על הקווים באחי נצרת מחר מול עירוני נשר: הקבוצה בכוננות שיא למשחק קשה, שום תוצאה מלבד ניצחון לא תהיה מספקת.

אחי נצרת בעידן שלומי דורה יוצאת מחר למשחק מכריע מול עירוני נשר שהוא גם צומת דרכים עבורה. כזכור, אחי עברה זעזוע גדול השבוע לאחר התפטרותו של המאמן אדהם האדיה צירפה לשורותיה את המאמן שלומי דורה שחוזר לקדנציה שנייה במערכת וייצא מחר למבחן הראשון שלו על הקווים.

המאמן שהעלה את הפועל עכו שנה שעברה לליגת העל ומכיר היטב את הליגה, כבר הספיק לערוך שני אימונים השבוע בהם הכיר מעט את שחקניו החדשים. בקבוצה מודעים לעובדה שכל תוצאה מלבד ניצחון מחר יכולה להוציא אותם כמעט באופן סופי מתמונת העלייה ולכן מתכוננים למשחק זה בנחישות וכוננות שיא כאשר מי שלא ייקח חלק במשחק הוא הקשר חסן אבו זייד שירצה עונש הרחקה מהמשחק האחרון מול חדרה.

יערוך בכורה על הקווים מחר. דורה

המאמן הדגיש בשני האימונים שלו שאין לזלזל ביריבה ועליהם לתת את כל המוטיבציה והיכולת מעבר לרגיל בכדי להחזיר את הקבוצה למסלול הניצחונות מחר. שלומי גם ציין את הקשיים שיכולים להיתקל בהם מחר, הן מהיכולת של נשר במגרשה הביתי והן בגלל מזג האוויר הקשה שצפוי מחר כאשר נכון לרגע זה אין שינוי בעקבותיו למועד המשחק.

באחי נצרת מעודדים משני האימונים שנערכו מפני שבלטה מנת מוטיבציה ורצון עצומה בקרב השחקנים שרוצים להראות למאמן החדש את יכולתם ולהבטיח את מקומם בהרכב. אמנם קשה בתום שני אימונים בלבד להסיק מסקנות אבל כבר מרגישים את הרצון העז של המאמן ובאחי מאמינים שיכולים לחזור למסלול הניצחונות מחר ובקבוצה מקווים לעבור את המשחק ולפתוח בסדרת אימונים שקטה ואופטימית בשבוע הבא תחת המאמן החדש.

#אחינצרת #עירונינשר #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות