כפר קאסם תנסה לייצר רצף ניצחונות ראשון העונה מול חולון

על אף מזג האוויר הסוער: כפר קאסם תארח את חולון ותנסה לייצר רצף ניצחונות ראשון העונה. נכון לרגע זה אין שינוי במועד המשחק. 

 

בזמן שרוב המשחקים נדחו עקב מזג האוויר הסוער, כפר קאסם צפויה לקיים את משחק הליגה שלה מול הפועל חולון מחר(שישי) באצטדיון וינטר, אלא אם כן יוחלט אחרת בסמוך לפתיחת המשחק. הקבוצה שהצליחה לחזור למסלול הניצחונות בשבוע שעבר מול הפועל הוד השרון, תנסה לייצר רצף ניצחונות לראשונה העונה. 

 

כזכור, הניצחון האחרון על הוד השרון קטע רצף של שישה משחקים ללא ניצחון עבור קבוצתו של אוהד בוזגלו אשר בארבעה מתוכם הפסידה, רצף מתסכל שהצניח את הקבוצה למקום העשירי אך באמצעות אותו הניצחון הצליחה לטפס מקום אחד מעלה וממוקמת כעת תשיעית בטבלה.  

 

בניצחון האחרון על הפועל הוד השרון, מי שכבש את שער הבכורה שלו בקבוצה הוא החלוץ החדש פאדי זיאדה אשר בקבוצה מצפים שיעשה את השיפור בחלק ההתקפי, כמו כן הרכש החדש דני פרדה נכנס כמחליף וערך הופעת בכורה בקבוצה. מי שהכפיל את היתרון ובסופו של דבר זה השתלם לקבוצתו בניצחון הוא הקפטן מוחמד באדיר שפתח את המשחק על הספסל וגם מחר לא צפוי להיות בהרכב הפותח של בוזגלו בהחלטת המאמן.  

 צפוי לפתוח שוב על הספסל. מוחא

צילום: נזיה סולטאן 

 

בכפר קאסם יודעים שהמשחק מול חולון צפוי להיות קשה הרבה יותר ולא רק בגלל מזג האוויר, אלא בגלל העובדה שמדובר בקבוצה במומנטום מצוין שלא בכדי ממוקמת שלישית בטבלה. חולון מגיעה כשהיא מחזיקה ברצף של שבעה משחקים ללא הפסד ומתוכם שני ניצחונות רצופים במחזורים האחרונים. כמו כן הקבוצה ספגה שער אחד בלבד בכל אותם שבעת המשחקים, נתון מרתיע עבור התקפת כפר קאסם ויהיה מעניין לראות האם היא תצליח לשבור לחולון את הרצף המרשים. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload