חלוץ אכסאל מועמר קראקרה הורחק לשישה משחקים

בהחלטת בית הדין: מועמר קראקרה הורחק לשישה משחקים בפועל. 

 

בתום דיון שנערך היום בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות, קיבל החלוץ עונש של הרחקה משישה משחקים בפועל. כזכור, הורחק קראקרה בסיום המשחק מול מכבי צור שלום בו ספגה אכסאל את שני שערי השוויון בדקות הסיום והיום זומן לדיון בבית הדין בו הואשם בהעלבה, איום ופגיעה גופנית בשופט. אין ספק שזו מכה קשה ביותר לאכסאל שתיאלץ להסתדר ללא החלוץ שלה בתקופה הכי קריטית. 

 מועמר קראקרה 

 

 

הדיון עצמו שנערך היום בראשות הדיין נעם לובין נפתח בהצגת האשמות השחקן: "הנאשם עמד לדין בגין סדרת אירועים בסופו של המשחק בהם בין היתר נטען בדו"ח השופט כי קילל את השופט נמרצות, ניסה לתקוף את צוות השיפוט ואף איים על שופט המשחק". 

 

קראקרה בעצמו שנכח בדיון אמר: "המילים שכתובות בדו"ח השופט היו לכיוון השחקנים שלי נכון שקיללתי אבל את השחקנים שלי. השופט חשב שקיללתי אותו ואז קיבלתי אדום. דווקא במשחק הזה היה לי משחק לא כמו כל משחק אבל בתאריך הזה לפני 10 שנים נפטר אבא שלי אז רציתי לנצח ולא יכולתי. ראיתי רק חושך בעיניים אבל לא ידעתי בדיוק מה קרה שם ולכן התחלתי לקלל שחקנים שלי אחר כך רציתי ללכת אליו להגיד לו שלא קיללתי אותו אבל לא רציתי לתקוף. 10 שנים אני בבוגרים והעבר שלי נקי. לא התכוונתי לתקוף הוא הבין את זה. קיללתי את השחקנים שלי. הסדרנים החזיקו אותי כדי שלא אגיע אליו אבל לא התכוונתי לתקוף. נכון שפגעתי בפח. קיבלתי שני אדומים בכל הקריירה מהשופט הזה . בנוסף קיבלתי קנס מהקבוצה ע"ס 5000 ₪ ומציג את הפרוטוקול. אני מבקש להתנצל ומתחרט על כל מה שקרה". 

 

בהחלטה הסופית נאמר: "כאמור מעשיו של הנאשם הנם חמורים מאד. מאידך מדובר בנאשם המשחק כ- 10 שנים במסגרות שונות ועברו הינו נקי לחלוטין. הנאשם אף הביע התנצלות על מעשיו שלו. בשקלול הדברים הנני גוזר על הנאשם עונש של הרחקה מ- 6 משחקים בפועל, תוך כדי שימת הדגש על כך שאלמלא עברו הנקי של הנאשם כמו גם התנצלותו בפני ביה"ד היה עונשו כבד הרבה יותר". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload