באחי נצרת מאוכזבים מהתוצאות האחרונות ופועלים למינוי מאמן: התקיימה פגישה עם שלומי דורה

באחי נצרת מאוכזבים מהמצב ופועלים למינוי מאמן: נעשתה פגישה עם שלומי דורה, גם לחמן מועמד. אחמד ג'אבר: "מאוכזבים אבל העונה עוד ארוכה, אנחנו רק בחצי. עוד לא יצאנו מהתמונה".

בתום ההפסד אתמול להפועל חדרה הודיע המאמן אדהם האדיה על התפטרותו מאימון הקבוצה, ההנהלה קיבלה את ההתפטרות של האדיה והתכנסה כדי לדון במצב הקבוצה ולבחור מאמן חדש במקומו של האדיה. ההפסד של אחי נצרת אתמול הוריד אותה למקום השישי בטבלה כשבמאזנה 28 נקודות והיא רחוקה 11 נקודות מהמוליכה הפועל תל אביב שנמצאת במקום הראשון עם 39 נקודות במאזנה.

מחכים לשינוי. קהל אחי נצרת

צילום: הדף הרשמי אחי נצרת

אחי, שהתחזקה בשבוע האחרון בעידו אקסברד והישאם כיוואן, ממשיכה לאכזב ולא מצליחה לנצח עד כדי שההפסד אתמול גרם להאדיה להתפטר מאימון הקבוצה. כזכור, אדהם האדיה אמר לא פעם אחת שהקבוצה היא מעל הכל ואם יחשוב שהוא הבעיה של אחי הוא לא יעז לקום וללכת כי אחי זה בית בשבילו והצלחת הקבוצה מעל הכל.

אחד המועמדים שעל הכוונת של אחי נצרת לעמדת המאמן הוא שלומי דורה עמו התקיימה פגישה ראשונה. כמו כן עלה כמועמד גם אייל לחמן, אלי כהן ואלדד שביט עלו כמועמדים. בכל מצב בקבוצה עושים מאמצים להשלים את מינוי המאמן שייבחר כבר ביממה הקרובה.

בנושא אחר, חסן אבו זייד כפי שפורסם לראשונה באתר יאללה ספורט ביקש את שחרורו אך הנהלת הקבוצה סירבה לשחררו ובנוסף באחי נצרת עושים מאמצים לקדם את עסקת אנס דאבור על אף שבבני לוד נכון לעכשיו לא מוכנים לשחררו.

צפו בדבריו של אחמד ג'אבר אחרי ההפסד לחדרה

#אחינצרת

כתבות נוספות