הפועל שפרעם מתכוננת למשחק הגביע מול עירוני קרית שמונה: "לא באים עם דגל לבן, נילחם"

היום הגדול של שפרעם: קבוצתו של אבו רקייק יוצאת למפגש הגביע מול קרית שמונה מליגת העל וחולמת לעשות צעד ענק והיסטורי: "לא באים עם דגל לבן למרות שמודעים להבדלי הרמות, באים כדי להילחם". מהדי זועבי יפתח בין הקורות בשורות הקבוצה הצפונית.

הערב(שלישי) תצא הפועל שפרעם למפגש מול עירוני קרית שמונה מליגת העל במסגרת שמינית גמר גביע המדינה. קבוצתו של אברהים אבו רקייק הצליחה לטפס שלב אחרי שלב לאחר שהדיחה בשני שלביה האחרונים את עירוני נשר מהלאומית ואני בני מוסמוס מליגה ג', כעת ניצבת בפני האתגר הקשה ביותר והוא קבוצת ליגת העל.

ינסו לעשות היסטוריה. שחקני שפרעם

צילום: נזיה סולטאן

בשורות הקבוצה מליגה א' יודעים כי הבדלי הרמות ברורים ולא מרבים בדיבורים על סנסציות אפשריות ומנגד, גם בצד הצפוניים לא ממהרים עם הצהרות שהמשחק "בכיס שלהם" אך יודעים שהמשחק תלוי בהם ובאם ימשיכו את היכולת אותה הפגינו במחזורי הליגה האחרונים.

מי שצפוי להמשיך בין הקורות בסגל קריית שמונה הוא השוער הצעיר מהדי זועבי. כזכור, זועבי קיבל את המפתחות במשחק הליגה מול בית"ר ירושלים ובו נכנס כמחליף במקומו של איתמר ניצן הפצוע ומאז ועד שיחלים הוא ממלא את מקומו. מהדי שמר על רשת נקייה מאז נכנס לתפקידו בשער ואין ספק שהשוער הצעיר רואה הזדמנות שעליו לקחת בשתי ידיים ולהוכיח שמקומו בעתיד הוא גם בעמדת השוער הראשון.

ממשיך בין הקורות. מהדי זועבי

בצד הפועל שפרעם אמר המאמן אברהים אבו רקייק לקראת המשחק: "יש אווירת חג, כיף לראות אנשים שמחים אבל בנוגע למשחק עצמו מדובר בקבוצה מליגת העל שזכתה בכל התארים בכדורגל הישראלי ונמצאת בכושר הכי טוב בארץ נכון לעכשיו, לא בכדי הם ניצחו את הפועל חיפה בסמי עופר. הם באים בכושר הטוב ביותר שלנם ואנחנו בשלנו".

על הקושי והקהל שמצפה למפגש: "יש הבדלי רמות אבל אנחנו לא באים עם דגל לבן, באים להילחם חייבים לכבד את עצמנו ואת האוהדים שלנו ונשתדל לעשות מה שאפשר בכדי לשמח את הקהל שלנו".

יגיע לתמוך בקבוצתו. קהל הפועל שפרעם

#עירוניקרייתשמונה #הפועלשפרעם

כתבות נוספות