דבורייה חזרה לנצח וקטעה לערערה את רצף המשחקים ללא ספיגה, פרדיס ממשיכה לשקוע

ליגה ב': דבורייה חזרה למסלול הניצחונות וקטעה לערערה רצף של שבעה משחקים ללא ספיגת שער. נג'ידאת לא עוצרת את המומנטום וניצחה את פרדיס המתדרדרת משער ניצחון של הישאם חלומי.

בני ערערה עארה אירחה במגרשה הביתי את מ.ס דבורייה למשחק מסקרן וגורלי, בעיקר עבור צד האורחת שלא הצליחה לנצל את מעידת המוליכה במחזור האחרון ולא הצליחה לנצח כבר שני מחזורים ברציפות. מנגד, ערערה הגיעה במומנטום מצוין כשבמאזנה לא פחות משבעה משחקים ללא ספיגה ומשחקים ראויים למחמאות מול הקבוצות החזקות הליגה בהן לא התבטלה ואף ניצחה והביסה את חלקן.

המשחק נפתח עם שליטה של דבורייה שהגיעה ללא החלוץ אבי מלכה שריצה עונש הרחקת צהובים וללא השוער אבי עמוס שלא נכח במשחק ובמקומו עמד לראשונה אבי פריינטה בין הקורות. כבר בדקה ה-10' דבורייה עלתה ליתרון משער שכבש חמאדה ג'בארין והיא הכפילה אותו בדקה ה-24' משער של הייתם מחאג'נה. עוד לפני תום המחצית הראשונה ערערה יצאה להתקפה מתפרצת ובסיומה הצליחה לצמק את התוצאה משער שכבש גיא רוזנבלום.

במחצית השנייה ערערה השתפרה ושלטה ברוב הדקות אך לא הצליחה להשיג את שער השוויון. גם דבורייה מצידה לא הצליחה להגדיל את היתרון והתוצאה נשמרה עד לסיום כשדבורייה הצליחה לצמק את הפער באופן זמני לשלוש נקודות מהמוליכה בני זלפה. ערערה מצדה תנסה לחזור למסלול הניצחונות במחזור הבא מול מכבי נג'ידאת ואולי הפעם היא זו שתעצור רצף חיובי לקבוצה חזקה אחרת בליגה.

שחרר הרבה לחץ. חנא פרהוד

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

במשחק מרכזי נוסף שהתקיים במסגרת המחזור אירחה מכבי נג'ידאת את בני פרדיס. קבוצתו של חאלד איוב הגיעה לאחר רצף ניצחונות פנטסטי של שלושה משחקים בהם עברה משוכות לא פשוטות וידעה כי מצפה לה משימה קשה מאוד. מנגד, פרדיס השוקעת לא מצליחה להתאושש ורשמה כבר חמישה משחקים ללא ניצחון ומתוכם שני הפסדים לזלפה וערערה במחזורים האחרונים.

ניצול של מצב אחד לקבוצה הביתית הספיק לה כדי לעלות ליתרון ולשמור עליו כאשר בדקה ה-41' הישאם חלומי, שכיכב גם במשחק האחרון מול פרדס חנה, קיבל כדור לרחבה ושלח אותו לתוך הרשת. בעזרת הניצחון הזה נג'ידאת טיפסה למקום השלישי והפכה להיות אחת הקבוצות המסקרנות של הליגה שהוכיחה שגם הגדולות והחזקות צריכות לחשוש לפני כל משחק מולה.

קהל מכבי נג'ידאת חוגג עם השחקנים

במשחקים נוספים שהתקיימו במסגרת המחזור: בני כאבול ניצחה 4-1 את בית"ר נהריה, צעירי כפר כנא ומג'דל כרום נפרדו בתיקו וחלוקת נקודות, מכבי נחף ומעלות תרשיחא נפרדו בתיקו ללא שערים ואילו הפועל בועיינה ניצחה 2-0 את צעירי טמרה מצמד שערים של מוחמד סלימן.

במחוז המקביל מכבי עין מאהל והפועל דלית אל כרמל סיימו בתיקו 2-2 וחלוקת נקודות. הפועל דליה נקלעה לפיגור כבר בדקה ה-4' והצליחה להשלים מהפך משערים של מג'ד נסראלדין ואיאד חמדה אך עין מאהל השוותה עוד לפני תום המחצית הראשונה משער של בילאל אבוליל בבעיטת עונשין.

#דבורייה #מכבינגידאת #הפועלבניפרדיס #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות