בני סכנין ספגה מהפך והפסידה 4-2 לבית"ר ירושלים בטדי

על אף שעלתה ליתרון כפול במחצית הראשונה: בני סכנין ספגה מהפך והפסידה 4-2 לבית"ר ירושלים בטדי. ג'אבר כבש ראשון ומוגרבי הכפיל, אך קריאף, עזרא, וראן והייסטר עשו מהפך.

בני סכנין יצאה הערב(שני) לאצטדיון טדי למפגש מסקרן מול בית"ר ירושלים שחתם את משחקי המחזור בליגת העל. סכנין יצאה עם מאמנה החדש טל בנין שערך הופעת בכורה על הקווים אך בסגל חסר ללא שלומי אזולאי, אברהם פאס, עלאא אבו סאלח ומוחמד כליבאת. מי שנכלל לעומת זאת באחד עשר הפותחים של בנין הוא החלוץ החדש אמיר חלאילה.

פתיחת המשחק הייתה חלומית עבור בני סכנין שעלתה ליתרון מוקדם כבר בדקה ה-4' כשעטאא ג'אבר נגח פנימה כדור שהכניס את היריבה להלם ולבטח לא ציפתה שהאורחת תעלה ליתרון כה מהיר. המומנטום של סכנין המשיך כשבדרה ה-37' פיראס מוגרבי הכפיל את היתרון לקבוצתו עם שער משלו.

החגיגות היו קצרות. עטאא ג'אבר

צילום: מועדון בני סכנין

בדקה ה-44' רגע לפני תום המחצית הראשונה חלה התפנית בעלילה כשאופיר קריאף הרכש החדש-ישן של בית"ר ירושלים החזיר אותה למשחק וצימק את התוצאה ל 2-1 שהייתה גם תוצאת המחצית הראשונה.

במחצית השנייה סכנין לא הצליחה לחזור לעצמה ולשחזר את הדקות הראשונות ומי שכן שמרה על המומנטום שלה זו בית"ר ירושלים. בדקה ה-47' עם פתיחת המחצית אנתוני וראן השווה כשנגח לתוך השער של מחמוד כדור נפלא ששלח לו הייסטר. בדקות אלו גם הוחלף פיראס מוגרבי שחש בכאבים ברגלו ובמקומו נכנס איהאב גנאים.

חלם על הופעת בכורה משמחת יותר. בנין

בדקה ה-53' חן עזרא השלים מהפך למארחת ובדקה ה-67' הייסטר סגר את סיפור המשחק הזה עם שער משלו וקבע את תוצאת המשחק ניצחון 4-2 לבית"ר ירושלים שהייתה זקוקה לכל נקודה על מנת להישאר צמודה בצמרת.

סכנין מצדה הייתה זקוקה גם היא לכל נקודה על מנת להתקרב לצמרת ולא להישאר קרובה לתחתית ולבטח טל בנין חלם על הופעת בכורה משמחת יותר מזו, אך סכנין תיאלץ להישאר עם מחמאות על הדקות הראשונות והרבה שיעורי בית על הדקות האחרונות.

#בניסכנין

כתבות נוספות